Koje xenone kupiti.

Koje xenone kupiti.

Član
Pozdrav.Imao sam prije 6000k h7 xenone pa mi recite kakvi su ovi od 5000k, kakva su vasa iskustva, posto bih neke da mi idu kao na bijelo, dok su 6000k plavicasti?hvala
 
Član
ooo srna sta ima, nisam nikad imao ove 5000k pa rekoh da ne idu na zuto sto mi je bezveze...;) pozdrav
 
Član
Imas edo kod ede akciju xenone i dobra je cijena :cool:

Usput koje staviti u maglenke il je bolje za maglu na halogenim voziti :icon_question:
 
Član
Pazario sam danas xenone 5000k digitalne.taman su legli onako kako sam zelio.
Pohvalio bih radnju "autotuning" i vlasnika kod kog kupujem vec trece xenone. Izasao mi je u susret i dao mi set sa 20km popusta, upalio svoje auto i vozio preko pola grada do radionice da mi ugradi xenone.Sve odradio i postavio a ugradnju nije htio naplatiti.Svaka cast...

kod njih sam kupio http://www.pik.ba/artikal/2475242/xenon-xenoni-setovi-za-sve-vrste-auta-h1-h7-h4-h3-ksenon-bixenon-imamo-i-carbon/
 
Član
Ja sam kod njih otisao priej 10 mijeseci kupio xenone h7 5000k i kad sam krenuo da postavim u far sijalica nije mogla da stane udarala u onu limenu krusku u fari auto alfa romeo 156. Otisao da reklamiram covjek nije vjerovao dok nije i sam probao i uvjerio se da ne mogu , uredno vratio pare :) sad trazim H7R sijalice jer oni su krace i odgovaraoju u moj far.
 
Top