Koje kasko osiguranje izabrati?

Koje kasko osiguranje izabrati?

Član
Najbitnije kod kasko osiguranja je da su pouzdani i brzi u isplati steta! Jer koji ce ti klinac kasko ako ces cekati mjesecima na isplatu stete.
Znam pouzdano da Grawe Osiguranje isplacuje po kasku unutar 5 dana ako je dostavljena sva dokumentacija!
 
Član
^ Hvala. Trenutno sam u Euroherc, ali se masa ljudi što imaju kasko, žali, odnosno ne isplaćuju na vrijeme. Od Triglav sam dobio dobru ponudu (jeftinije) a po priči, kao što kažeš u 5 dana isplata.
 
Član
uvijek obavezno pogledaj osiguranu sumu,jer zna se desiti da ljudi misle da su dobili jeftinije a ustvari su dobili samo manju osiguranu sumu na auto.
Dakle umjesto recimo da ti isplate 10.000 oni ti isplate 8.000 jer si u sustini i bio osiguran na 8.000 i zato si mislio da si prosao jeftinije,dakle obavezno i to provjeri!
 
Član
i raspitaj se dobro koliko je tvoje ucesce kod svake nezgode u toku godine ako se nedaj boze desi da budu 2-3 belaja
 
Član
Evo sad me nazvali, izračunali, kaže procjenjeno na 41 000, full kasko ispadne 1250, a taj sa sa franšizom (ja učestvujem 20% u svemu), 150km jeftinije. Hvala obojici, provjeriću i to, sigurno ima tih nekih neizrečenih stvari, napisanih malim slovima :icon_smile:
 
Ja koristim euroherc i camelija, dosad ih nisam potezao ali ponude su tu realne fransizu nebi nikako ni sa 1 posto ucesca jer to ti je kako ti navede 20 posto da moras ucestvovati u svemu tj ako je auto 10 hilj vrijednosti prvo ti pokrijes 2 hilj pa ostalo oni tako da nebi nikom to savjetovao na tvoj iznos bi ti trebao stetu znaci oko 8 hilj imati i ti bi to snosio a oni nista. I posto ja to na rate radim ove sitne stvari parnice i sl mogu se prebiti kroz narednu godinu u otplati tako da i to sebi probaj srediti
 
Član
mislim da je trenutno najjace ASA osiguranje sto se tice finansija ipak je to velika grupacija ja sam kod njih vec 2 godinu
 
Top