kocnice 206 ventilirajuci

kocnice 206 ventilirajuci

Član
jedno pitanje za poznavaOce automobila i mehanike....trenutno na autu imam obicne diskove i obicni set kocnica...imam namjeru mijenjat diskove stavljat ventilirajuce pa mi ne odgovaraju celjusti (male su) pa sam mislio trazit celjusti od naprimjer 1.6 benzinca...btw radi se o pug 206 1.4 ...pa me interesuje dal mogu da ostavim kocioni ciindar isti ili moram sve da mijenjam....nadam se da sam uspiO objasnit sta zelim....svaki prijedlog dobro dosaO....hvala
 
Član
Nadam se da nije kasno za odgovor. Glavni kocioni cilindar ne moras mijenjati samo celjusti i diskove i pici, ali vidi dali ce pasati na glavcine...
 
Član
Pazi i na velicinu toga svega i celjusti i diskova, dal moze to sve stat u tvoje felge ?
 
Član
hvala Vam za odg.disk je kao i ovaj standardni samo sto je siri odnosno deblji zbog onog kanalica na hladjenje...sve je identicno kao i na standardnom disku znaci samo kociona kljesta i nove plocice i opleti morat cu malo usminkat i to nije na odmet...hvala jos jednom
 
Član
Ok ali celjust ce biti sira sto posto, samo da ne bude i deblja ovamo prema felgi, govorim iz iskustva jer su meni prednje celjusti malo kacile felgu.

A nisam mjenjao kao ti nego samo od drugog godista, znaci i bili su ventilirajuci diskovi samo mi zapekli klipovi na celjustima pa ja nasao druge i kacilo je malo po felgi koju sam posle malo zbrusio i rjesio problem jer je bilo koja deseta u pitanju.

A recimo na hondi CRX 16. 16v ne mogu celjusti od CRX V-TEC, bar kod mene nisu mogle :) ne odgovaraju nosaci na glavcinama, zamalo al ne moze :D
 
Top