kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

Član
Sve pet za trud,nek se vlasnik ne nadje uvrijeđen ali meni ovaj bmw nije nikako ''legO'',previse bijele boje...znam ...mnogi ce reci branici extra,ovo ono....meni su bezveze...
Ne znam,inace su mi sve kockice fine,mozda je auto bolje uzivo al men se nekako ne svidja.
Mozda sam trebao zaobici temu i presutati negativan komentar ali ne znam ja to....ipak ovo je samo moje misljenje.
Svaka cast za trud i sretno u daljem nastavku radova ;)
 

IKO

Član
hvala svima! @start svako ima pravo na svoje misljenje i to cijenim nema sta bolje da kazes kako je nego da govoris da je fin zato sto to vecina misli! a bio je crno bijeli ako si gledao temu ispocetka i posto su sad ovi "bezvezni" branici na njemu koji moraju biti u boji auta sad je cijeli u jednoj boji! u svakom slucaju ;)
 
Član
Start je napisao(la):
Sve pet za trud,nek se vlasnik ne nadje uvrijeđen ali meni ovaj bmw nije nikako ''legO'',previse bijele boje...znam ...mnogi ce reci branici extra,ovo ono....meni su bezveze...
Ne znam,inace su mi sve kockice fine,mozda je auto bolje uzivo al men se nekako ne svidja.
Mozda sam trebao zaobici temu i presutati negativan komentar ali ne znam ja to....ipak ovo je samo moje misljenje.
Svaka cast za trud i sretno u daljem nastavku radova ;)

Cudo ti naucnik saleee nije rekao da nemas pojma i da to treba da bude bijelo :lol:
 

IKO

Član
evo nakon sto sam prodao ove remotec felge uhvatio sam se u kostac sa rs-icama koje su dugo dugo lezale u garazi,pa evo par slika radova stim da jos nisu gotove
334r8s6.jpg

20sgcr9.jpg

rkmrcw.jpg

2vulq9c.jpg

246o1mt.jpg

a mislim se koju boju srca odabrati ovu
w1a3on.jpg

ili ovu
zklth4.jpg
 
G

GoPlay

859775_523866007663690_294346035_o.jpg


861110_520854924631465_79196593_o.jpg


859309_518942104822747_955195020_o.jpg


Unutrasnje farove ofarbaj/presvuci zutom folijom :)

Dobro tebi to ide :)
 

IKO

Član
Buldog je napisao(la):
Mozda ce uzivo ljepse izgledati, ali ovako po meni ni jedna ne odgovara za tu felgu :icon_sad:

bit ce to extra nece ici bas ova plava ovo je samo fotoshop;)

@go play mislio sam komplet farove presvuc u zutu foliju ali necu ostaje ovako kako je;)
 
G

GoPlay

Iko je napisao(la):
Buldog je napisao(la):
Mozda ce uzivo ljepse izgledati, ali ovako po meni ni jedna ne odgovara za tu felgu :icon_sad:

bit ce to extra nece ici bas ova plava ovo je samo fotoshop;)

@go play mislio sam komplet farove presvuc u zutu foliju ali necu ostaje ovako kako je;)



jok. Samo ova dva bliza sredini. Vjeruj mnogo se cijeni xD
 
Top