Klapne grejanja/luftera - Golf MK2

Klapne grejanja/luftera - Golf MK2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve što vam je potrebno je:

1. Lepak - 63 din.

fotografija0030s.jpg


2. Podloga za laminat 1m2 - 22 din. (1m2 je previše ali nisu hteli manje da mi iseku)

fotografija0032s.jpg


Sve ukupno 95 din.

Početni izgled:

fotografija0031.jpg


Najpre sa klapni sikinuti ove držače

fotografija0033p.jpg


fotografija0034.jpg


1 klapna:

fotografija0037e.jpg


zatim naneti lepak sa jedne strane,

fotografija0035s.jpg


zalepiti sa jedne strane,

fotografija0036e.jpg


ponoviti postupak i sa druge strane,

fotografija0038p.jpg


fotografija0039z.jpg


staviti klapnu na sto, a zatim što veći broj knjiga preko da bi se što bolje zalepilo!

fotografija0046e.jpg


fotografija0047c.jpg


2 klapna:

naneti lepak sa jedne strane,

fotografija0040g.jpg


zatim zalepiti sa jedne strane,

fotografija0041r.jpg


zatim to isto odraditi i sa druge strane

fotografija0042ea.jpg


fotografija0043h.jpg


staviti klapnu na sto, a zatim što veći broj knjiga preko da bi se šro bolje zalepilo!

fotografija0048x.jpg


3 klapna:

naneti lepak sa jedne strane,

fotografija0044x.jpg


zatim zalepiti sa jedne strane,

fotografija0045z.jpg


zatim to isto odraditi i sa druge strane, posle završetka lepljenja staviti klapnu na sto, a preko nje knjige!

fotografija0049k.jpg


Ja sam ostavio da knjige preko klapni stoje 60 min. to je dovoljno, a posle sučenja sledi ukrajanje viška materijala. Evo kako je to ispalo:

1 klapna:

fotografija0052k.jpg


2 klapna:

fotografija0057a.jpg


fotografija0056d.jpg


3 klapna

fotografija0051.jpg


Mihajlo Stanković
04.01.2012.

Srećno!
 
A o kakvim je to klapnama rijec :icon_question: meni nesto izgleda kao klapne od ventilacije ili tako nesto:icon_rolleyes: i koja je svrha lijepljenja tog filca na iste stvarno ne konta zasto toliko posla zbog neceg sto se ne vidi
 
Član
Edvin Passat je napisao(la):
A o kakvim je to klapnama rijec :icon_question: meni nesto izgleda kao klapne od ventilacije ili tako nesto:icon_rolleyes: i koja je svrha lijepljenja tog filca na iste stvarno ne konta zasto toliko posla zbog neceg sto se ne vidi
ako nesto ne kontas sto komentarises. pa sigurno covjek lijepi zato sto treba. jer se stara spuzva iskida i prolazi hladan vazduh kad se zatvori klapna za topli...
 
Član
Ehhh jarane pa sto bolan nisi pokazao kako ce doci do ovoga, pa nije niko levat da ovo ne zna i sam zaljepit . :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Svaka cast.dali je takav slican postupak i za golfa 1.posto i meni puse hladan zrak na otvorima a na topli stavljen a za sofersajbu topao.Lp:icon_rolleyes:
 
rale7 je napisao(la):
Svaka cast.dali je takav slican postupak i za golfa 1.posto i meni puse hladan zrak na otvorima a na topli stavljen a za sofersajbu topao.Lp:icon_rolleyes:

na kecu može samo topli na šajbu i noge,jer fabrički kec nema da na one otvore puše topli,pa te otvore zatvori kad uključiš grijanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top