Kladionica

Kladionica

Član
Newcastle 4 - 1 Coventry (1 - 1)

Bayern 2 - 1 Fiorentina

Nakon produžetaka Lens 2 - 1
(1 - 1) Brest (1 - 0)

Aris 3 - 0 Xanthi (2 - 0)

Nijmegen 2 - 1 Willem II (2 - 0)

Njemačka 3 - 0 Sjeverna Koreja (2 - 0)


sve odigrao keceve i padnem na lensu joj fkt zao mi umalo 90 da dignem...jbt
 
Član
bay-fio 1
zvonareva-jankovic 1
porto-ars oba daju 1
lorient-bordeaux 2
karlsruhe-1860 ah1
I j*ENI Crystal P-reading ah1 a zavrsilo 1-3, aaaaaaaaaa ode 60marki u pm:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
ja prosao:cool:
sinoc igrao

zagreb-cedevita 1
hsv-psv 1x
roddick-Lu Y-H 1
VBusto-SSC Schweriner 1


kvota 2.18 uplatio 82km

dobio 180km:cool:
slika kasnije kad se vratim
 
Legend
CoL3-99 je napisao(la):
ja prosao:cool:
sinoc igrao

zagreb-cedevita 1
hsv-psv 1x
roddick-Lu Y-H 1
VBusto-SSC Schweriner 1


kvota 2.18 uplatio 82km

dobio 180km:cool:
slika kasnije kad se vratim

dobro je, ali si i dosta ulozio;)
 
BHT Ovisnik
to je bilo sve ili nista,ja i prijatelj,neki dan su prijatelji uplatili 15 km na kvotu 7,imali dojavu,covjek iz makedonije,onda trazio 50€ za dojavu i to mu uplatimo, jer nismo htjelimnogo ulagat,u nedjelju nam salje dojavu drugu i trazi od dobitka 70€,al cemo uplatiti i manut se njega pa sta bude bude,a ovo smo sinoc slozili
 
Legend
CoL3-99 je napisao(la):
to je bilo sve ili nista,ja i prijatelj,neki dan su prijatelji uplatili 15 km na kvotu 7,imali dojavu,covjek iz makedonije,onda trazio 50€ za dojavu i to mu uplatimo, jer nismo htjelimnogo ulagat,u nedjelju nam salje dojavu drugu i trazi od dobitka 70€,al cemo uplatiti i manut se njega pa sta bude bude,a ovo smo sinoc slozili

pa daj i nama posalji tu dojavu:icon_smile:
 
Legend
padoh na bijednom interu jedan tiket 77km a drugi 40km:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

cole ima li te dojave za sutra:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
evo jos cekamo,rekao je u 3 poslati,kad dobijem javljam :icon_smile:

inace evo dobar blog ako tko nezna,vec nekoliko uzastopnih dana je dobio,sinoc kontao jedno 50km staviti,radio prijatelju oko calibre,dosao u sobu kad par vec jedan poceo i nisam

http://smicer.bloger.hr/

Setubal-Naval X

molite se il bilo sta,par pocinje u 5,kvota 3.10 u milleniumu
 
Član
Kako stvari stoje sreca pa sam kasno vidio ovu dojavu... Ja sam se igrao sa dojavama i bilo je tu svasta, samo na kraju sam skontao da se to ne isplati igrati, prave dojave su jako skupe, a ove ovakve nekad prodju, nekad ne prodju, pa opet nista od svega... Ja sam za tri dana digao 900KM na 5 dojava, onda u iduca dva dana otresao 700KM, tako da je sve to peripetija....:cool:
 
BHT Ovisnik
ebem mu sve:icon_mad:
a ovom prijatlju dao jucer dojavu za neki iz X u 2 i dobije oko 170km,danas uplati i te pare na ovu dojacu sto je nama dao i k*:icon_mad:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
6f5446eba48210e58c354ee5a225d8cb.jpg


evo mog sedmicnog, odigro 3 puta po marku, dao jedan jaranu nek prati :D taj treci dijelimo 50-50 ako dobijem... hehehhe
evo skoro sve sam odigrao isto od petka pa nadalje dodao samo luzern i prosao. jedan odgodjen. tnx emir_89;)[attachment=30659]
 
Član
nema na cemu druze, meni bilo mrsko ponovo uplacivat nakon sto sam pao :D

hajd bar neko nek vidi koristi od mojih savjeta, kad ja sam ne mogu hehehe :D evo ja trenutno cekam reala i porto za 60KM...

kolko si ovo dobio, ne vidi se na slici fino??
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nema na cemu druze, meni bilo mrsko ponovo uplacivat nakon sto sam pao :D

hajd bar neko nek vidi koristi od mojih savjeta, kad ja sam ne mogu hehehe :D evo ja trenutno cekam reala i porto za 60KM...

kolko si ovo dobio, ne vidi se na slici fino??


ako se gdje sretnemo kupicu ti veliku pivu. hehehe. bio dobitak 100, a bez tog odgodjenog oko 70.na 2 marke vala dosta.
 
Top