Kilometraza Sarajevo = Sjenica

Kilometraza Sarajevo = Sjenica

Član
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&strDestLocid=31NDRkcGUxMGNORE11TWpjME9RPT1jTVRrdU9Ua3lOVEk9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=04%2F12%2F2011&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.5&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6
 
Član
221 km ako ides preko starog puta tj preko rudog naa priboj ..tj tu je i kraci put malo gori ali kraci 20+ kusur kilometara ugl kada predjes granicu ocekuj ekstra puteve dok ne skrenes prema sjenici od Nove Varosi ..pravo je los put ali trenutno je u izgradnji tako da pripazi na radove na cesti .. posebno u ovo godisnje doba tamo je pravo hladno + zlatibor ,ocekuj snijeg i led.. pozz i sretan put ;)
 
Član
I obavezno se cuvaj dijela puta od rudog do granice BiH, nekih 15 km imas, uska i losa cesta, ostalo su ti sve vise manje rekli..
 
Član
Od Nove Varosi do Sjenice ti je katastrofa, ne znam kakvo je sad stanje ali tamo su putevi uvek bili uzasni. A da ides preko Ivanjice dosta ti je dalje...
 
Član
dellas je napisao(la):
Od Nove Varosi do Sjenice ti je katastrofa, ne znam kakvo je sad stanje ali tamo su putevi uvek bili uzasni. A da ides preko Ivanjice dosta ti je dalje...

ja sam isao prije pola godine isto uzas al lagano i moze se
 
Top