Kia Ceed 1,4

Kia Ceed 1,4

Evo i ja sam ovdje vec nekoliko godina i nikad da predstavim svoj autic, nisam ni stari hajde bar novi :cool: Znaci Kia Ceed 1,4 benzin Lx cool oprema, kupljena nova prosle godine sve sto treba klima, el. podizaci, mp3 CD sa komandama na volanu klasika.
Od aftermarket stvari 17" Oz Palladio felge , I Xenoni 6000 K za sada mozda nekada zatamniti max 25 % i neke fine oprugice i kraj price. Nemam nesto puno slika evo jedna u ljetnom izdanju druga u zimskom :) Pozz

b069b07a.jpg

b758ca60.jpg
 
Član
hehe
men se cini da sam vidio par puta u Sa ovo auto
bas lijepo men se svida samo tako
;)
zatamni spusti i ludilo
 
Član
Kao sto sam naveo u temi " Test izdrzdljivosti Kia Ceed " da mi se auto svidja to navodim i ovdje ;)

Lijepa Kia pravo lijepa boja a i felge :cool::cool:

Samo je malo spusti :icon_smile:
 
Član
extra auto,pokazalo se veoma dobro,reci mi kako u voznji,jesil imao kakvih kvarova,gdje odrzavas auto,nadam se da ce i u mojoj garazi uskoro da se nadje slican model,,makar brat pro_ceed
 
Hvala svima sliakt cu unutrasnjost kad budem imao vremena.

@Amel spustanje je u planu samo jos finansije da dozvole nikako da skupim i rastanem se sa 180 Eura, naravno za neke opruge kao sto su H&R ili KW, Weitec samo provjerene marke Pozz
 
Član
Autić ti je super nema šta,samo šteta što nije Pro,ali svako kupuje prema svojim potrebama :cool:
 
@Schumi

I ja bi volio da je Pro_ceed ali tako ispalo, imao prije punta sa dvoja vrata , mati mrzila da voza auto zbog toga sto je uvijek morala ustajat da neko udje i izadje , tako kad je ovo trebalo kupiti nju smo morali poslusati :) i pogrijesili jednom je sjela u njega, ima svoje sluzbeno , na ovom je nabila citavih 6 Km :) Pozz ali sto jest jest ovo je dosta prakticnije
 
Evo i ja da malo osvjezim temu sve mi se nije dalo nikako. Nove stvari su Lumar folije koliko posto nemam pojma trazio sam najsvjetlije ovo sam dobio :) 2*12 smd led u tablicama, i u unutrasnjosti znaci komplet led osvjetljenje (koje nemam pojma kako da slikam uvijek sija prejako na slikama :S To je to za sada evo , felge jos malo idu na spavanac stavljaju se zimske 15 " pozz

[attachment=37357]
[attachment=37358]
 

Prilozi

  • Slika088.jpg
    Slika088.jpg
    332,4 KB · Pregleda: 73
  • Slika076.jpg
    Slika076.jpg
    229,4 KB · Pregleda: 64
Član
vidijam cesto ceed-a u zadnje vrijeme i super izgleda ;)

p.s. koliko te kostalo postavljenja folija?
 
Top