Kenwood ili JVC ?

Kenwood ili JVC ?

Kenwood ili JVC player?

Sta mislite koja je marka bolja, posto su tu nedje sa cijenama,

a ovaj JVC sto sam gledao mi je nekako ljepsi,ali mi kaze drug da je Kenwood bolji?

sta vi mislite? unaprijed hvala... :icon_biggrin:
 
Član
Ma isto je to u istom su rangu oni uzmi koji ti se vise svidja ako su vec tu negdje sa cijenom onda su i sa karakteristikama,oba proizvodjaca imaju jace i slabije serije ona stara kolko para tolko i muzike, al neces pogrijesiti koji god odaberes ;)

Kod mene je trenutno JVC i super radi a imao sam i kenwooda, kao sto ti rece nekako je bolji dizajn na jvc playerima :D Kenwood zvucnici i pojacala su dosta zatupljeni na trzistu nego jvc, sa playerima su tu negdje
 
Član
nenad je napisao(la):
Ja sam imao 3 JVC playera i puno su bolji od Sony i Pioneer koje sam isto imao. Kvalitet zvuka je daleko bolji, za Kenwood ne znam, ali ovo je moje iskustvo sa JVC :)

vjerovatno nisu bili iste klase zato ti i jeste bio bolji zvuk.

po meni pioneer ima bolji zvuk od sony-ja i JVC ali kad su u istoj klasi, jer necu sada govoriti o razlicitim klasama.

sto se tice JVC vs Kenwood tu ti mogu reci da dva playera iz iste klase imaju isti ako ne isti onda priblizno isti kvalitet zvuka. JVC je ljepsi dizajnom i to stoji
 
nemojte mi porediti jvc i sony, po meni je jvc daleko kvalitetniji od vecine dostupnog kod nas, po kvaliteti stoji uz alpine, i nema uredjaja koji imaju bolje lasere, to cita sve zivo a i dugotrajno je, mada pojedini modeli zvuce i bolje od alpinea, naravno ovo sve se odnosi na bolje modele jvca, a ne na pocetne.
 
kupljen Kenwood player i radi fino u kombinaciji sa UBL zvucnicima :)

ja sam htjeo onaj JVC da uzmem jer mi se vise svidjao,ali mi drug nije dao kaze ovaj Kenwood ima izlaze za pojacalo a JVC nema :) ali JVC ima bluetooth,to mi je malo tesko prezalit :icon_mad:

a playeri djeluju isto skroz,isto sranje :D
 
KENWOOD BRATE!!!! kupio sam kenwood cd i pojacalo oce da podere Pioneerov woofer brate jos pojacalo 600w a woofer 1 kW
 
Top