Kazna

Kazna

Član
Ako se prihvati odgovornost da li je moguce ici na sud opet kazna u vezi registracije na policu se vozalo ?
 
Član
Nije je meni pisao nego drugu a vjeruj mi da je napisao iako je i racun i policu imao da pokaze
nije van kantona izasao
 
Član
vidi ako ti je sve predato i ako je na stanici javljeno da je zavrseno registrovanje onda ti je kazna 40km jer nemas dokumenata (kao zasto nisi podigao saob. itd) a ako te je provjeravao na stanicu i tamo javljeno da jos iz tvog osiguranja nije predato nista za registrovanje onda ti je kazna 100KM i 1 mjesec zabrane... tako da kako god okrenes na sudu ces najebati jos vise... jer meni je bila istekla reg. 25.12.2010 i taj dan predam za registraciju i mene zaustavljaju 02.01.2011 i ja sav sretan dam onaj racun i polisu, on provjeri na stanici kad nije nista predato za reg i napise mi 100km i mjesec zabrane kaze idi ganjaj se sa tim sto ti registruje auto, al eto kad sam dobio saobracajnu. tamo mi pisalo da je registrovan od 25,12 i hocu li na sud necu li ma kontam ko ce se jos sa tim jebavati reko nek ostane tako
 
Član
mirzzaa je napisao(la):
vidi ako ti je sve predato i ako je na stanici javljeno da je zavrseno registrovanje onda ti je kazna 40km jer nemas dokumenata (kao zasto nisi podigao saob. itd) a ako te je provjeravao na stanicu i tamo javljeno da jos iz tvog osiguranja nije predato nista za registrovanje onda ti je kazna 100KM i 1 mjesec zabrane... tako da kako god okrenes na sudu ces najebati jos vise... jer meni je bila istekla reg. 25.12.2010 i taj dan predam za registraciju i mene zaustavljaju 02.01.2011 i ja sav sretan dam onaj racun i polisu, on provjeri na stanici kad nije nista predato za reg i napise mi 100km i mjesec zabrane kaze idi ganjaj se sa tim sto ti registruje auto, al eto kad sam dobio saobracajnu. tamo mi pisalo da je registrovan od 25,12 i hocu li na sud necu li ma kontam ko ce se jos sa tim jebavati reko nek ostane tako

Potpis, isti slucaj kod mene bio, ja fino predao u agenciji da mi obrade registraciju, i osiguranje, dobijem osiguranje, ali produzenje nisam, cekao, zaustave me navece, policeman preko stanice provjeri, nisu ni predali iz agencije da mi se produze tablice, kazna 100km i mjesec zabrane. sutradan u agenciju i za vrat radnicu, ostavim joj kaznu da plati, jedino imao zabranu mjesec.
 
Član
Ja nisam imo ništa jednom,auto bilo odjavito bez tabli,kad se me zaustavili dobio 100km da uplatim al nisam dobio zabranu.
 
Član
ipak ce ici na sud samo se izjava treba napisat kao da nije upoznat bio na licu mjesta sa pravima i obavezama ...
 
Član
Neki dan registrovao auto...saobraćajnu i ličnu ostavio u osiguranju, dobio kopiju saobraćajne sa pečatom agencije, potpisom radnika i napomenom da je registracija u toku u MUP-u Zenica...polisa mi je bila još važeća...predao u četvrtak dokumente, u nedelju mi isticala registracija.

To je jedini iole legalan način - tako mi je rečeno. Policija me nije zaustavljala, tako da praktičnog iskustva nemam.
 
Kenno je napisao(la):
Neki dan registrovao auto...saobraćajnu i ličnu ostavio u osiguranju, dobio kopiju saobraćajne sa pečatom agencije, potpisom radnika i napomenom da je registracija u toku u MUP-u Zenica...polisa mi je bila još važeća...predao u četvrtak dokumente, u nedelju mi isticala registracija.

To je jedini iole legalan način - tako mi je rečeno. Policija me nije zaustavljala, tako da praktičnog iskustva nemam.

Isti slucaj.. isticala mi rega u subotu, predao dokumente u cetvrtak, trebalo biti gotovo odmah u petak... spletom okolnosti se produzilo, ja pitam onog sto radi u osiguranju da li ja smijem sa polisom vozati dok ne dobijem saobracajnu.. kaze u svom kantonu smijes... nije me murija zaustavljala tako da to nisam isprobao :D
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
Ako se prihvati odgovornost da li je moguce ici na sud opet kazna u vezi registracije na policu se vozalo ?

ako je potpisao da prihvata odogovornost,nema nista od suda!

Ima, može se opet tražiti. Moj stari tražio, i dobio je na sudu što je htio.
 
Top