karburator

karburator

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ovako raja u pitanju je g2 1.8 karburator i evo sta se desava
prvo bio mi sj.... karburator i odem kod slavke u lukavicu i napravi mi lik prije jedno 3 mjeseca i auto extra radi vuce sve ok i kad je hladan skoce obrtaji na 1200 pa kad se ugrije na 950 i tako ostane
eh sad ja sam poslije nekog vremena povadio 2 zadnja loca i imam samo cijev i zadnji lonac i obrtaji porastu na 1300 kad je hladan i padnu na 1150 kad se ugrije :icon_question: i ja onaj sto ima ler gas jel se tako zove nezz uzmem i vratim i auto kad je hladno radi na 1200 ugrij se i radi na 900-950 sto je ok bilo
eh poslije tog jedno 2 mjeseca stavim gljivu i skocise obrtaji na 1500 kad je hladan a na 1250 ili 1300 kad je vruc i pokusam opet da smanjim na onom ler gasu i samnim ga na 1200 kad je hladan a na 1000 ili 1050 kad je vruc ajd ok nema veze meni ok
al sad mi obrtaji skocili na 1500 :icon_question::icon_question: na leru kad je auto i ugrije se ili padnu ili ne i odem majstoru i lik mi malo onaj saraf za dovod zraka ja mislim da je malo zavrne i desava se sad ovo kad je auto hladno znaci upalim ga on radi na 800 rpm:icon_question::icon_question: a kad se ugrije na 1200 ili 1300 nigdje veze ni logike jer kad je hladan trebao bi da radi na visim a kad se ugrije na nizim eh sad jel ko imao iskustva sa ovim do ceg bi moglo biti dal je moguce sto nemam lonaca pa da je do tog ili je opet karb otisao u pm fkt nezz svaki savjet bi dobro dosao jer fkt nezz do ceg je eto toliko pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top