Kamera na vjetrobanu, koju uzeti?

Kamera na vjetrobanu, koju uzeti?

OmO

Član
col3 jel kvalitetna ova kamera, posto bas ja jucer pricam nesto s drugom i hocu da uzmem sebi jednu..
 
BHT Ovisnik
e sad gps neznam, na to nisam ni gledao, mislio sam samo da snima radi nekih situacija,a i za vlastite potrebe...
OmO neznam ti, raja ih kupuje nemilosrdno,nisam vidio da se nesto zale, ja sam vec kupovao neke kineske kamere,ima onu malu za biciklo,skijanje bla bla,kao SPY kamera , mozes je bilo gdje zakacit,ja je platio 10$ prije 2 godine i dan danas normalno je koristim bez problema,tako da vjerujem da ni ovo nije lose,ja cu si je kupiti 90%
 
Član
i mene nesto tako interesuje, gledao sam ovu ako cole, jel ona snima "ukrug" presnimava ili kako vec radi, ako bi stavio da radi stalno pa za nedaj Boze da snimak treba..
 
Član
jedan moj jaran je uzeo PRESTIGIO kamericu koja ima i dodatni gps, ali taj gps samo kad sinimak pustis preko kompjutera na mapi prati kretanje i brzinu voznje, jako fina kamerica dobar kvalitetet zapisa.
 
Putovanja.ba
Administrator
Razmisljao sam i ja o ovome, ali mi se bas i nedaje neki veci iznos za ovo. Kod Rusa je ovo postalo sastavni dio u svakom vozilu posto im se staplo podmecu a i pjesaci u zadnje vrijeme bacaju pod auta da naplate od osiguranja.
 
Top