Kako zastiti garazu

Kako zastiti garazu

Kod nas su ucestale provale u garaze i stale u zadnje vrijeme. Ima li neko ideju kako da zastitim garazu, vrata su mi rucno pravljena pravljena, veoma su jaka, ali opet neznam. Ima li neko neki sistem da se moze uraditi nesto da se "iznenadi" provalnik?
 
Neka hvala, radije cu ja spavat, komsija mi imo vucijaka lopovi dodju nahrane cuku i uzmu kravu i tele iz stale, cuko nije ni zalajo.
To sam i mislio, al sam prislonio na vrata sa unutrasnje strane, staru rudu od prikolice, puno zeljezo :D Samo se moram pazit kad budem otvaro vrata da ne bih dobio po nosu :D

Najvjerovatnije cu kupit kameru, prenio sam dosta alata u kucu, da makar malo smanjm trosak :D
 
e jbg neznam, imam neki vatrogasni alarm, jako ubi. Pa bih spojio da kad se vrata otvore da se upali alarm, ali sta cu kad ja budem ulazio u garazu.
 
bilo je u robotu 4-5km kao neki alarm,na dvije strane vrata se zalijepi i kad odvojis vrata pisti iritantno cuje se 15-20m a imas na jednom dijelu prekidac da mozes iskljuciti kad udjes
 
Član
Ma taj alarm je ***** u principu jer mu je domet jedno tri metra.
Džaba i kamere, samo se možeš slikat sa snimkom...
Nego, stavi bombu, pa nek pogine junak junački, neće ti nikad niko više ni pogledati garažu...
 
Ma taj alarm je ***** u principu jer mu je domet jedno tri metra.
Džaba i kamere, samo se možeš slikat sa snimkom...
Nego, stavi bombu, pa nek pogine junak junački, neće ti nikad niko više ni pogledati garažu...
I ne treba mi vise od 3m, Kamere jos nisam otpisao.
Stavio bih ja bombu, al necu ni ja pogledat garazu jer je nece biti :D
 
Član
Šalu na stranu, dovoljan je upaljač sa bombe da pukne kao prava bomba, neće niko zaginuti (osim možda od srčanog udara) a isprobano djeluje....
 
Top