kako se zove ovaj dio i ima li da se kupi

kako se zove ovaj dio i ima li da se kupi

ovo sto je oznaceno zeleno, sto dodje oko rucice mjenjaca ( Valjda je plastika) -golf 2

skvmgx.jpg
 
Legend
Drug... ne mozes kupiti samo TO... Ide komplet sve u zamjenu ako je kugla otisla...
 
Sumnjam da je to i pribliznog kvaliteta u autodijelovima, brzo se potrosi... najbolje ti je otici na neki otpad, nadjes golfa 2 kog kojeg nije skinut mjenjac i saltebla, vidis kako se salta i kupis komplet salteblu za 20 KM jer sumnjam da ce ti neko prodati posebno... ako ce ti biti lakse u potrazi isto je to kao i na pasatu, audiju, jetti, sirocco-u itd. iz VW/Audi koncerna ;)
 
Legend
Ne moze se to kupiti u novim djelovima jer ne postoji nov dio, bar ne kod nas... ;) samo otpadi...
 
Liga je napisao(la):
Ne moze se to kupiti u novim djelovima jer ne postoji nov dio, bar ne kod nas... ;) samo otpadi...

ma drug, znam da ne postoji kod nas novo... ima na ebay-u ali sumnjam da ce se on zezati sad sa tim... nek' ode na otpad i nek nadje polovno u sto boljem stanju ;)
 
Legend
Ev slike drug... samo sto tebi ne trebaju ove poluge na kraju jer imas svoje... ;)

2j3nuh2.jpg
 
otisao u autodijelove i onaj mi dao nakvu plastiku koja se meće negdje dole na dno . Hoce li to biti problem promjeniti?

Ima li neko da mi proda Salteblo za golfa 2 a da nije skupo i da je ispravno?
 
hehehe :)
sada ti je precizniji...i mora ti se na saltabli ispod auta..jedan saraf odvrnuti pa rucica mjenjaca (unutra u autu) pomjerit za recimo pola centimetra u LIJEVO..te taj isti saraf ispod zavrnuti.....samo nemoj previse u lijevo jer onda neces moc u prvu ubacit :D
mozda ti bude bauk ak nisi nikad radio.. ko jeste...zna da se to mora utrefit na mjeru da bi ubacivalo i u 1 a i 5...
ali eto malo truda i mozes..
evo slika gdje bi treba biti taj saraf...dodje negdje iza kartera prema kabini..
2eydqax.jpg
 
Član
nemoj to nista raditi tako sam se ja zezo 5 dana pozivcanioo bas bio... i odem kod druga posto smo i kod njega to pravili kaze on pa imas 5u... kad onoo stvarnoo imaaa :D samo probaj kad ubacujes u 5u stisnuti na dole rucicu mjenjaca kao za rikverc skoro...
 
Forare je napisao(la):
nemoj to nista raditi tako sam se ja zezo 5 dana pozivcanioo bas bio... i odem kod druga posto smo i kod njega to pravili kaze on pa imas 5u... kad onoo stvarnoo imaaa :D samo probaj kad ubacujes u 5u stisnuti na dole rucicu mjenjaca kao za rikverc skoro...

ma dzaba. kad vozim i hocu u petu i sve uradim al ono ode u trecu .
 
Član
pozdrav rajaa ja imam slican problem neki dan mi se otkinula poluga sto ide sa rucice do mjenjaca naravnoo odvuko sam jedva majstoru da to zavarii i covjek je zavario ali sada sam ono najbitnije izgubio izgubljen rikverc hocu sada da kupim komplet salteblo sa polugicama pa zna li netko otprilike kolko ce mi majstor uzeti novaca za to
 
amko94 je napisao(la):
pozdrav rajaa ja imam slican problem neki dan mi se otkinula poluga sto ide sa rucice do mjenjaca naravnoo odvuko sam jedva majstoru da to zavarii i covjek je zavario ali sada sam ono najbitnije izgubio izgubljen rikverc hocu sada da kupim komplet salteblo sa polugicama pa zna li netko otprilike kolko ce mi majstor uzeti novaca za to

ruke nebi trebale biti puno, 20-30 KM, sve preko toga je previse ;)
 
Top