kako ponistiti servisni interval na alfi

kako ponistiti servisni interval na alfi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
mislim da manuelno neces to ponistit...:icon_rolleyes: samo diagnostikom..:icon_rolleyes:
 
Ne moze, ako si iz Sarajeva i ako hoces poslacu ti na PM broj da odes na dijagnostiku, 20KM, ugasi lampicu, a uz to pregleda sve redom od Airbaga do ABS-a.
 
Član
"Na središnjoj konzoli, ispod radia, imaš tipke na kontroli za klimu/ventilaciju, daj kontakt, stisni "info" tipku, odvedi kursor do "service" i pritisni obje tipke "info " i "+/- " oko 8 sekundi zajedno , nisam probao jer baš izbjegavam talijane, ali našao sam u Workshopu uputstvo pa probaj !"

Ovo sam nasao na jednom od foruma,probaj mozda i upali!
 
Bravo 16v je napisao(la):
"Na središnjoj konzoli, ispod radia, imaš tipke na kontroli za klimu/ventilaciju, daj kontakt, stisni "info" tipku, odvedi kursor do "service" i pritisni obje tipke "info " i "+/- " oko 8 sekundi zajedno , nisam probao jer baš izbjegavam talijane, ali našao sam u Workshopu uputstvo pa probaj !"

Ovo sam nasao na jednom od foruma,probaj mozda i upali!

Sumnjam u ovo, ali eto neka proba, ne kosta ga nista.
 
Član
olensoner je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
"Na središnjoj konzoli, ispod radia, imaš tipke na kontroli za klimu/ventilaciju, daj kontakt, stisni "info" tipku, odvedi kursor do "service" i pritisni obje tipke "info " i "+/- " oko 8 sekundi zajedno , nisam probao jer baš izbjegavam talijane, ali našao sam u Workshopu uputstvo pa probaj !"

Ovo sam nasao na jednom od foruma,probaj mozda i upali!

Sumnjam u ovo, ali eto neka proba, ne kosta ga nista.

Ma sumnjam ja,ali moze probati! Ja sam samo copy tekst sa jednog foruma!
 
ne postoji ta tipka kod mene na klimi posto je manuelna a jedino sta imam je na bordu i to je lijelo od rucice za zmigavce ali nista lampica kod mene ne gori stamo pis4e distan to service 0 KM ma neka stoji ko je j*e ne blinka i ne pisti stacu u ja znam jaj kada mu je servis. pozz i hvala ljudi na odgovorima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top