Kako krekovati navigaciju Nokia 6210

Kako krekovati navigaciju Nokia 6210

Član
Jel ima način da se koristim ovom navigacijom a da se netroši kredit?? Trazim savjet:icon_rolleyes: (mozda da se krekuje ili vec nesto):icon_question:
 
ne kontam bas pitanje:icon_question::icon_question::icon_question:

pa sta koristis????

Ako koristis OVI mape, tj NOKIA mape onda nemoj ici online kada se starta navi i u podesavanjima tamo podesi da ti pozicioniranje nije zavisno od mreze, znaci otkacis tu kvacicu, ako koristis Garmin ista fora, samo podesavanja....

Ja prvi put cujem da Navigacija skida s racuna (sem ako to sami ne podesite tipa online info o prometu, guzvi stanju na putevima i bla bla bla....)
 
Član
pokusacu podesiti tako, nemogu pristupiti navigaciji ukoliko ranije ne prihvatim zahtjev za spajanje na vezu., tak da skida sa racuna.
 
Član
uradio sam tako druze u postavkama, pa evo rezultata: mogu da gledam samo inf. u vezi udaljenosti mjesta koje zelim, ali navodjenje nemože da radi bez povezivanja na internet.
 
Član
Pa drugar instaliraj sebi Garmina, ne koristi tu njihovu navigaciju... svaka kao ta tvoja "troši kredit" ;)

Bilo je već na forumu ovdje nedgeje, neko je tražio... pa je dobio link odakle da skine Garmina i kako da ga instalira krekovanog i sve radi super... malo potraži ;)

pozz.
 
Član
http://cafe.mobil.hr/threads/68684-Tutorial-Instaliranje-Garmin-Mobile-XT-a-na-Symbian-S60-5th-%28novo%29-%2856k-warning%29

;)
 
alvin.ya je napisao(la):
uradio sam tako druze u postavkama, pa evo rezultata: mogu da gledam samo inf. u vezi udaljenosti mjesta koje zelim, ali navodjenje nemože da radi bez povezivanja na internet.

koristim kako garmin tako i OVI mape, nikada nisam imao "skidanje" kredita a da to nisam dopustio, tako da sve sigurno radi, samo ti to podesi kako treba i update odradi mapa i telefona ;)

a evo dobio si i link za garmin pa instaliraj njega i uzivaj....

posljednja verzija garmina (oficijalna) je 5.00.60 za symbiane, a 6.00.01 preradjena od strane nn.... Pored Garmina Adria route je neizostavan, posljednja verzija je 3.1
 
Član
ima gore linkove za garmin, adriaroute, bluechart i Citynavigator Europe... sve sto mu je potrebno za potpunu uzivanciju u navigaciji ;)
evo ja se jutros napokon nakanio i odradio, fercera sve kako treba :D
 
Član
koju navigaciju koristit za sammsung s5620 nije smart phone uzo mi drug pa nemam pojma posto sam stalno na nokiji;)
 
BHT Ovisnik
evo ovdje ti je najbolje pojasnjeno
ja sam ovako na bar 20 mobitela instalirao,prosli mi je mob bio 6210,jos sam samo s torrenta skinuo mape europe

http://cafe.mobil.hr/threads/60969-Tutorial-Garmin-Mobile-XT-5.00.60-%2850%29-Mapsource-i-karte-instalacija
 
raymo je napisao(la):
koju navigaciju koristit za sammsung s5620 nije smart phone uzo mi drug pa nemam pojma posto sam stalno na nokiji;)

drug garmin moze na sve, samo je pitanje na cemu se bazira os telefona, je li symbian, je li windows mobile ili sta vec i za to nadjes garmin i miran ;)
 
Član
instalirao sam garmin i sve ostalo, mape i to..ali nece da navodi navigacija, samo mogu ovako da se setam po njoj.
Trazenje GPS uredjaja i tako stoji 100 godina , zatim izadje sam.

Bluetooth je trenutno isključen..dali mora biti ukljucen da bi radila navigacija??
 
Top