Kadett od 88 000 €

Kadett od 88 000 €

Član
mtopic je napisao(la):
Vrijedi ovo svake marke ...
Pa ni zamsiliti se ne moze koliko je ovo kostalo para, a da ne pricam o vremenu i zivcima.
Niko "normalan" nece to kupiti, ali kupice ga npr neki od onih seika za svoju kolekciju.

A najjaci su mi komentari tipa, mozes kupiti "to i to" za te pare ...
Pa nije ovaj covjek glup, pa da nije znao koliko kosta Ferrari Modena, ili Q7 ... radi se samo o tome sta kome pricinjava vece zadovoljstvo. Ja, npr Q7 ne bi kupio da kosta 1 KM, a Asteroid me kostao nesto preko 60.000 KM, mozda sam mogao i ja svasta nesto kupiti.

Pa pola nas sa ovog foruma je moglo kupiti dosta bolje auto od onog sto vozimo za pare koje smo dali u nase ljubimce, ali nismo to uradili, nego nam je draze ovo sto imamo.

Ako te je kostao 60k, mogao si Q7 da kupis, ali ako to tebi ne cini zadovoljstvo sto bi ga uzimao. Ja licno za ovog kadetta ne bih dao vise od 2000e pa da ga je radio 1000sati i da ga je kostao 100000e.
 
Član
dellas je napisao(la):
Ako te je kostao 60k, mogao si Q7 da kupis, ali ako to tebi ne cini zadovoljstvo sto bi ga uzimao. Ja licno za ovog kadetta ne bih dao vise od 2000e pa da ga je radio 1000sati i da ga je kostao 100000e.

Upravo to sam ja i rekao ... svakom rtazlicite stvari pricinjavaju zadovoljstvo.
Ni ja ne bi dao ovolike pare za konkretno ovo auto (cak i kad bi ih imao hehehe), ali mora se priznati da je auto uradjen maksimalno do detalja, a sve ima svoju cijenu.

sub3r je napisao(la):
mozes i umjesto q7 kupiti kakvu vikendicu....

evo ti plus za ovo ... hehehe
 
Član
Treba uzeti u obzir trud koji je ulozen na ovo auto, plus djelovi, lak, body kit.... jeste puno para ali unikat, nema ga niko! :)
 

DLS

Početnik
ja samo znam da je ovaj lik KRETEN .. ne sto je stavio ovoliku cjenu ,nego sto prodaje auto koje je vjerovatno volio vise nego rodjenu mater , makar ostavi svome djetetu nek ga razbije ako hoce ,al ja nebi nikad prodo nesto u sta sam ulozio preko 30k eura i 5 godian zivota .. radje bi ga zapalio
 
Član
DLS je napisao(la):
ja samo znam da je ovaj lik KRETEN .. ne sto je stavio ovoliku cjenu ,nego sto prodaje auto koje je vjerovatno volio vise nego rodjenu mater , makar ostavi svome djetetu nek ga razbije ako hoce ,al ja nebi nikad prodo nesto u sta sam ulozio preko 30k eura i 5 godian zivota .. radje bi ga zapalio

Potpis!;)
 
Član
dobro 88000 eura nije malo para,vec je navedeno da se moze za te pare kupit auto da boli glava,sta bi rekli da bi bio GOLF 2 Bi turbo ????
Ipak respect na radu trudu i ulozenim parama ....
 
Top