Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Ma to je jedva 1% onoga sta njemu naumpadne/uradi, samo sto nece poslusat' taman da se na glavu popne mora istjerat' sta je on zamislio, radilo ili ne :D
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

a vidi mog gsi-a aj dusa me boli nek je sa srecom rece mi drug jedan da je na ovom forumu reko da udjem da ga vidim pozdrav i srecno i calibra je ko avion poslat cu ti slike da je vidis
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

bocha_gt je napisao(la):
a vidi mog gsi-a aj dusa me boli nek je sa srecom rece mi drug jedan da je na ovom forumu reko da udjem da ga vidim pozdrav i srecno i calibra je ko avion poslat cu ti slike da je vidis

hvala drug i tebi nek je sa srecom,,moracu polovne uzet dvije zimske gume s voim nemogu krenut smjesta,,sto se tice ostalog jos rubove na ljeto prosirit kacaju felge kad se kadjo propinje hehehehe:123: malo predihtovat motor na ljeto i to je to;) predstavi calibru ovdje na forum ha ja;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

:icon_eek: vidi vidi sve se nema a pasulj se s kasikom jede aaaaa SVAKA CAST na masini fino izgleda ovako vidjet ce mo je uzivo samo me ne pustaj za volan :lol: :lol:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

colibri je napisao(la):
:icon_eek: vidi vidi sve se nema a pasulj se s kasikom jede aaaaa SVAKA CAST na masini fino izgleda ovako vidjet ce mo je uzivo samo me ne pustaj za volan :lol: :lol:

ehehheheeh hvala drug;)
ma nije ovo toliko jaka masina:lol:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
colibri je napisao(la):
:icon_eek: vidi vidi sve se nema a pasulj se s kasikom jede aaaaa SVAKA CAST na masini fino izgleda ovako vidjet ce mo je uzivo samo me ne pustaj za volan :lol: :lol:

ehehheheeh hvala drug;)
ma nije ovo toliko jaka masina:lol:

eh ako je tako i ako si 2X jaci od mene hocu nekad na crtu kad budemo na Ciljugama al da mi das 2-3 m pride :lol:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

trizex je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
haha nek si mu reko, bolje brz krsh, nego novo, sporo, dosadno, pouzdano go*no :D

Ojjj zaboravio sam ti reci Vedinu izvalu od prije par dana - prica s nekime o onom Subaruu, kako se komplikuje vako nako, kad on mrtav ladan - pa normalno, sta ja da pricam unuku, djed ti je imao ispravno auto s klimom koje se nikad nije pokvarilo :D jebo te to haahahahahah

hahahahahahahahahha :)) moraoo sam,kakav kralj :cool:
vezano za temu :) motor predobar da slusaa i dugoo vozi :))
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

colibri je napisao(la):
shurda je napisao(la):
colibri je napisao(la):
:icon_eek: vidi vidi sve se nema a pasulj se s kasikom jede aaaaa SVAKA CAST na masini fino izgleda ovako vidjet ce mo je uzivo samo me ne pustaj za volan :lol: :lol:

ehehheheeh hvala drug;)
ma nije ovo toliko jaka masina:lol:

eh ako je tako i ako si 2X jaci od mene hocu nekad na crtu kad budemo na Ciljugama al da mi das 2-3 m pride :lol:
ma nije problem nikakav kako ti kazes,,moze i 20 metara:lol:


aneL-TCE je napisao(la):
trizex je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
haha nek si mu reko, bolje brz krsh, nego novo, sporo, dosadno, pouzdano go*no :D

Ojjj zaboravio sam ti reci Vedinu izvalu od prije par dana - prica s nekime o onom Subaruu, kako se komplikuje vako nako, kad on mrtav ladan - pa normalno, sta ja da pricam unuku, djed ti je imao ispravno auto s klimom koje se nikad nije pokvarilo :D jebo te to haahahahahah

hahahahahahahahahha :)) moraoo sam,kakav kralj :cool:
vezano za temu :) motor predobar da slusaa i dugoo vozi :))

hvala hvala aBd nadam se;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top