Kad vracate ljetni setup?

Kad vracate ljetni setup?

Član


več su dva tjedana gore...a i inače ..prateči prognozu..sredinom ili krajem trečeg mjeseca.
Čim noći prestaju biti ispod nule....
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Uspije li se ko suzdrzati da ne stavi ljetne gume, vala ja jedva po ovom lijepom vremenu, ne znam kako cu izdrzati 15-ti da ne stavim felge ali ne daje mi se lova muriji nikako, sad je njihovo vrijeme da zaustavljaju koga god vise sa felgama.

Ja sam vratio jos prije 10 dana! Samo stavis lance u gepek i ne mogu ti nista! ;) P.S, moras imati min 4 mm sare na gumama!
Jucer cujem da bez obzira na lance, moras imati i zimske gume do 15. aprila, a ove ljetne sto ja imam, ne znam koliko imaju mm. Kako god strpit cu se ;)
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Uspije li se ko suzdrzati da ne stavi ljetne gume, vala ja jedva po ovom lijepom vremenu, ne znam kako cu izdrzati 15-ti da ne stavim felge ali ne daje mi se lova muriji nikako, sad je njihovo vrijeme da zaustavljaju koga god vise sa felgama.

Ja sam vratio jos prije 10 dana! Samo stavis lance u gepek i ne mogu ti nista! ;) P.S, moras imati min 4 mm sare na gumama!
Jucer cujem da bez obzira na lance, moras imati i zimske gume do 15. aprila, a ove ljetne sto ja imam, ne znam koliko imaju mm. Kako god strpit cu se ;)

po xxx put... lanci su obavezni u svakom slucaju, jer u jednom dijelu stoji zimske gume(lanci nisu navedeni), ili ljetne sa 4mm sare sa lancima... a u drugom zakonu, da su lanci obavezni, stavis ih i miran, bez obzira na gume... da su zimske obavezne, mogli bi iskljucivat onda barem pola auta... :icon_rolleyes:
 
Član
ja vratio ima vec koja sedmica...


Uploaded with ImageShack.us

bolja sara na ljetnim mi nego na zimskim, garant zato sto na zimuljama mogu bacat cvilove, a na ovim na mokroj cesti uzbrdo, slabo skroz :lol: :D
 
Član
vratio sam i ja ljetne prije dvije tri sedmice ja mislim, juce isao u banja luku, zaustavila me murija RS-a, trazili su mi da pokazem opremu, imao lance i vise me nista nisu pitali:icon_smile:
 
Član
Evo iz pravilnika o obaveznoj zimskoj opremi!
"2) gume sa ljetnim profilom čija dubina gazećeg sloja iznosi minimum 4 mm i u priboru odgovarajući lanci koji se postavljaju na pogonskim točkovima u slučaju zimskih uvjeta."

Tako da ti ne mogu nista! :icon_smile:
 
Top