Kad vracate ljetni setup?

Kad vracate ljetni setup?

Član
Ebo te, pola foruma ne vozi po snijegu, a sve neki vozaci. Umjesto da se zabavljaju najvise po snijegu :D
 
mart-april...bolja mi je sara sad na 18" (skoro pa 1cm :D )nego na zimskim 16" a nove su,hehe...
gevindanje ide uz to.. :icon_rolleyes:
.
 
Član
nikad prije 15.4. ali ako to vrijeme dozvoljava ne cekam puno poslije 15-og.
sto kaze igy prvo sigurnost pa sve ostalo. ljetna guma nije pogodna za hladan asfalt jer nema svojstva koja bi trebala imati i ima se osjecaj kao da sevozi na plastici
 
emirEX_sa je napisao(la):
nikad prije 15.4. ali ako to vrijeme dozvoljava ne cekam puno poslije 15-og.
sto kaze igy prvo sigurnost pa sve ostalo. ljetna guma nije pogodna za hladan asfalt jer nema svojstva koja bi trebala imati i ima se osjecaj kao da sevozi na plastici

jel ti na gumama pise 15.4,ili?:D
Sto se tice sigurnosti samo je bitno da je zatoplilo,a tebi druze moze pasti snijeg u junu pa ces sklicurati po magistrali ako tako bog odredi... :lol:
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Ebo te, pola foruma ne vozi po snijegu, a sve neki vozaci. Umjesto da se zabavljaju najvise po snijegu :D

vala bas, ja sinoc krog od ilidze do vjecnice nigdje ni jedno "cunera" :D
a bas milina za voziti, parking kod energoinvesta zjapi prazan, obletio koji krug pod rucnom malo da proradi i kuci :D
 
Član
Ja necu dok nepometu pjesak, prosle god iskucko mi felge, e neces ovaj put, tek su ofarbane! :icon_smile:
 
IGY je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ebo te, pola foruma ne vozi po snijegu, a sve neki vozaci. Umjesto da se zabavljaju najvise po snijegu :D

vala bas, ja sinoc krog od ilidze do vjecnice nigdje ni jedno "cunera" :D
a bas milina za voziti, parking kod energoinvesta zjapi prazan, obletio koji krug pod rucnom malo da proradi i kuci :D


ja volim snijeg :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:





 
ja sam uvjek na ljetnim setupu,samo da istjeram auto iz garaze,mislim tamo krajem marta pocetkom aprila da ce biti pravi uslovi ljetni setup i vozikanje;)
 
Član
Sada su m ian auto ljetne al ian celicarama :cool:..Zao mi ovih alu felga a i dobre gume na njima pa cu ih montirati tamo krajem marta abd ;)
 
Član
kad bude spreman, a prvo treba malo da otopli da se nakanim u garazu spremit ga :D
tako da cu ispostovat ovaj rok po zakonu, osim ako nam ne bude snijega :lol:
 
Član
Ja sam kupio letnje ali i da ne bude snega, ispod 7 stepeni su letnje ravne q... Tako da ih stavljam kad porastu temperature, bez obzira na zakon, to me ne zanima.
 
Član
ja vratio ljetne gume i alu felge,obradovao se ko malo dijete,bio malo navece u gradu,ujutro kad sam ustao snijeg pada,jebo sam sve po redu. I sreca u garazi toplo fino,vratim celicare,i et,veceras sam malo drifto,ljepotaaaaaaa
alu felge ne vracam definitivno do 15.4, jednom sam se zajebo,necu vise:cool::cool:
 
Top