K;T: Obruc zubcanika pedala- zastita od lanca.

K;T: Obruc zubcanika pedala- zastita od lanca.

Zdravo!

Kao sto u naslovu pise treba mi navedni dio, sa rasponom za 5 sarafa.


slika:



sve informacije dobro dosle, dio nije bas lagan za naci.

unaprijed hvala ;)
 
Član
ja sam ti vec na kafi neki dan rekao gdje ces to naci, samo da me poslusas i odes do momka nasao bi sve sto ti je potrebno
 
ArminM je napisao(la):
ja sam ti vec na kafi neki dan rekao gdje ces to naci, samo da me poslusas i odes do momka nasao bi sve sto ti je potrebno

ok hvala nazovem te jedan dan u toku iduce sedmice da mi pokazes gdje taj momak zivi ;) momka licno ne poznajem nikako tako da tvoja pomoc cemi dobro doc ;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam ti vec na kafi neki dan rekao gdje ces to naci, samo da me poslusas i odes do momka nasao bi sve sto ti je potrebno

ok hvala nazovem te jedan dan u toku iduce sedmice da mi pokazes gdje taj momak zivi ;) momka licno ne poznajem nikako tako da tvoja pomoc cemi dobro doc ;)

nemoj se sikirat, rekao sam ti da odrzava bajk mom burazu, on je vec dugo u tim vodama, tako da bolju osobu za odrzavanje bajsa neces naci,bar ne kod nas u gradu
 
Član
Imao sam ja taj dio na bajku koji odavno truhne ispod supe. Ako nne bude pukao javim ti ;)
 
ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam ti vec na kafi neki dan rekao gdje ces to naci, samo da me poslusas i odes do momka nasao bi sve sto ti je potrebno

ok hvala nazovem te jedan dan u toku iduce sedmice da mi pokazes gdje taj momak zivi ;) momka licno ne poznajem nikako tako da tvoja pomoc cemi dobro doc ;)

nemoj se sikirat, rekao sam ti da odrzava bajk mom burazu, on je vec dugo u tim vodama, tako da bolju osobu za odrzavanje bajsa neces naci,bar ne kod nas u gradu

ma ni najmanje se ne sikram, samo eto ne znam gdje zivi pa ces mi pokazat ;)

presao sam na bajk totalno :) reko sam vozat cu auto dok ne bude 2.5 km i tako i bi ahahahaahahaa :D


ado_d je napisao(la):
Imao sam ja taj dio na bajku koji odavno truhne ispod supe. Ako nne bude pukao javim ti ;)

ok, hvala pa ako bude ok dogovorimo se ;)
 
Član
Ja sam evo sad pogledao jbga drug slomljeno. Polomljeni oni drzaci za sarafe. Dva su izgleda dobra a tri su polomljena. Onaj obruc je udure. Pa eto ako ti sta valja...

imag0086p.jpg

By adoder at 2012-03-24

A ima i ostatak pa ako ti sta valja nosi

imag0085tp.jpg

By adoder at 2012-03-24
 
hvala ti ;) sto se potrudio ;) potrazit cu jos kod ovog momka sto mi je armin preporucio

kako vidim sa slika strado je ko i moj pa mi ne odgovara

pozz ;)
 
Član
joj i meni bi ovo trebalo imam neki capriolo adrenalin sam uzeo u nedjelju pa sam ga rastavio krenuo sa chuniranjem i treba i meni ova plastika za ove dimenzije: 48/38/28,170 mm i na 4 šarafa tražio sam da kupim ali u travniku nema ako ko zna gdje šta i kako bilo bi super;)
http://bike.capriolo.com/bicikle/adrenalin-1
 
Član
cliocup je napisao(la):
joj i meni bi ovo trebalo imam neki capriolo adrenalin sam uzeo u nedjelju pa sam ga rastavio krenuo sa chuniranjem i treba i meni ova plastika za ove dimenzije: 48/38/28,170 mm i na 4 šarafa tražio sam da kupim ali u travniku nema ako ko zna gdje šta i kako bilo bi super;)
http://bike.capriolo.com/bicikle/adrenalin-1

pogledaj ti u fisu, jedno su vrijeme nabavljali razonorazne djidje za bicikla, ja sam bas burazu uzimao neke gluposti,bila je i ta zastita zakleo bih se
do odjela sa onim autokozmetikom je to bilo
 
Član
ArminM je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
joj i meni bi ovo trebalo imam neki capriolo adrenalin sam uzeo u nedjelju pa sam ga rastavio krenuo sa chuniranjem i treba i meni ova plastika za ove dimenzije: 48/38/28,170 mm i na 4 šarafa tražio sam da kupim ali u travniku nema ako ko zna gdje šta i kako bilo bi super;)
http://bike.capriolo.com/bicikle/adrenalin-1

pogledaj ti u fisu, jedno su vrijeme nabavljali razonorazne djidje za bicikla, ja sam bas burazu uzimao neke gluposti,bila je i ta zastita zakleo bih se
do odjela sa onim autokozmetikom je to bilo

u pravu si ni na kraj mi pameti sutra se provozam dole valjda nađem hvala ti za ideju:cool:
 
Top