K: T: HELP!! poklopac za felge, GDJE??

K: T: HELP!! poklopac za felge, GDJE??

Član
Trazim, poklopac za felge, nedavno skidane i vracene felge na auto, i jedna kopca je bila pukla ,drzalo je ali ne dugo, negdje u voznji je spalo, trazio sam 2 dana, ali uzalud, sve i da znam gdje mi je spalo, nebi nikako mogao naci...


ako bilo ko ima od forumasa ovakav poklopac, ili zna nekoga ko ima,ili ko bi mogao nabaviti neka mi javi hitno, jer felga je ,malo je reci ruzna, bez ovog poklopca....
ova ekipa sto se bavi prodajom felgi ,oni bi se to mogli najpriej raspitati,
ovakve felge sam vidio kod onog vulkanizera u sarajevu sto prodaje gume i felge, kad se krene prema aerodromu, pa s lijeve strane, prije onog merkura....

:icon_confused::icon_confused:
 
Član
napravis od poliestera...
probusis poklopce,probusis felgu,urezes navoj na felgi sarafcic i nikada ih neces izgubiti...
mene slave zbog toga.,...niko nikada nije izgubio poklopac... ;)
 
Član
ljuboje je napisao(la):
napravis od poliestera...
probusis poklopce,probusis felgu,urezes navoj na felgi sarafcic i nikada ih neces izgubiti...
mene slave zbog toga.,...niko nikada nije izgubio poklopac... ;)
znam vec su mi neki rekli da se moze od poliestera napraviti, samo je problem anci dobrog plasticara,odnosno nekoga ko ce mi napraviti identican, kad montiram da mi nema supljina i da ne lijeze kako treba,jer sam detaljista i smeta mi kad nesto nije kako bi trebalo biti,
al et pokusat cu nekako da nadjem oridzinal, ako ne uspijem, ne presotaje mi druga opcija...

probusio bi ja davno i zasarafio, neg' su ravni poklopci, ruzno izgelda kad se saraf stavi majku mu
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Odnesi kod Alena ovde na mahali siguran sam da ce ti on to odradit najbolje

a izgleda da cu iduce sedmice otic do Bashe da mi on to odradi,barem neka stoji dok ne nadjem ,ako uspijem ikako naci pravi cep!
 
Top