K: Djelove za golf-a MK1

K: Djelove za golf-a MK1

Član
cnic_gsi je napisao(la):
Kupujem obe štope široke, zadnji branik, zadnja vrata, prednji ljevi far i masku!!!



imam ti obje stopke, crne, lakirane. i imam ti farove.. cijena bi bila drugarska..60KM i tvoja postarina

061 243 316





adnans je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Kupujem obe štope široke, zadnji branik, zadnja vrata, prednji ljevi far i masku!!!



imam ti obje stopke, crne, lakirane. i imam ti farove.. cijena bi bila drugarska..60KM i tvoja postarina...
061 243 316

maska 20KM
 
Član
Brate jeli ti problem poslikati da vidim u kakvom su stanju imas li ostalo ili znas nekog da ima!???
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
adnans je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Brate jeli ti problem poslikati da vidim u kakvom su stanju imas li ostalo ili znas nekog da ima!???

mogu pogledati.. ali ti nista ne mogu obecati
[/quote)
hvala javi sutra

saljem ti slike za 15ak minuta

6385709621_659719a90d_b.jpg
 
ovo zadnja vrata jeli gepek ili oboja zadnja vrata? ja imam gepek u crvenoj boji,malo je krpljen na dva mjesta ali moze proći,jer tesko je naci za keca zdrav.ako hoces gepek neznam kako cemo jer da saljem brzom postom puno bi kostalo.cijena gepeka je 20km
 
Član
evo moram kupit farove, stope, i masku, gepek sam naso i zadnji branik, znaci ko ima to troje da je u solidnom stanju i koliko je love nek mi posalje do sutra na PM pozz i hvala
 
Top