jos jedno pitanje golf 4 alarm

jos jedno pitanje golf 4 alarm

dali neko zna sta u vezi alarma onog sto dolazi na cetvorkama kod mene to nema nikako mogu komplet iscupati vrata nece nista ni pisnut a na daljinskom mi ima ona tipka za alarm kad je pritisnem sam svecetri ono mignu i to je to kod mene nije skakavac kljuc vec je onaj obicni ali ima na njemu daljinac et mozda ima neko neki predlog ??? :)
 
Član
pa zato sto ti fabricki alarm nije povezan sa vratima nego samo sa bravom ispod volana sjedni u auto zakljucaj se pomocu daljinskog sacekaj 1 minut onda isti taj kljuc stavi u bravu i upaliti ce ti se alarm tako je kod mene;)
 
Član
Možda je to zato što vjerojatno nemaš alarm nego samo daljinsko zaključavanje s daljinskim koji izgleda kao onaj od alarma. ( Npr Votex )
 
prskalice fesceraju ko prave hehe a nece alarm jbg nez sta je mozda i nema znam u komse mi na cetvorci kad uhfatis za steku pali se ali i kod njega nije naknadno ugradivan i to radi na svrenu onu sto se svira samo piii piii piii to je to a ima i trece pitanje u vezi motorceta ali ispta ja vas sve sam dosadujem hehe zato necu da pitam vise :D

Mi dolazimo sa brda kaldrma nam masine hrda.... keh keh
 
Član
ako ima serijski alarm onda imas na vratima onu crvenu lampicu koja blica kad zakljucas vrata,ako nista ne blica onda vjerovatno nemas alarm....ja sam kod sebe imao spusten prozor i zakljucana vrata i kako mi se nije dalo stisnut dugme na daljincu,ja iznutra povucem bravu vrata se otvorise i alarm ko lud kreno svirati,ako ti se ni to ne desava onda nista od serijskog alarma...
 
Član
lampica je indikator da je kod kljuca aktiviran, odnosno auto zakljucan.
Samo "skakavac" kljuc nudi opciju alarma, i ja sam bio razocaran kada sam shvatio da nemam alarm.
Samo nemoj puno da se razbacujes informacijama o sigurnosnom sistemu na svom autu jer ove sve postove citaju "hahari" koji ce ti se sutra montirati u dvoriste i pokusati da ti odvezu auto.
 
Član
nije to do alarma to je do komsije ;) salim se.. ali barem danas mozes za sitne pare nabavit alarm pa te fijuce, mada niko ziv ne reaguje ako i u komsiju kuca fijuce al et..
 
Član
Taj "ALARM" sto ti mislis da imas, to nije alarm, to nije nista ... imas samo daljinsko zakljucavanje i to je sve.
 
deez je napisao(la):
lampica je indikator da je kod kljuca aktiviran, odnosno auto zakljucan.
Samo "skakavac" kljuc nudi opciju alarma, i ja sam bio razocaran kada sam shvatio da nemam alarm.
Samo nemoj puno da se razbacujes informacijama o sigurnosnom sistemu na svom autu jer ove sve postove citaju "hahari" koji ce ti se sutra montirati u dvoriste i pokusati da ti odvezu auto.

imas i to pravo ali dans sam meta sistem ugradio keh keh i blokadu motora posebno... aaa ipak hvala
 
Član
imam jedno pitanje ,imam golfa 4 1.9 tdi 85kw 2001 godište i neradi mi donji dio displaya onaj sto bi trebo svijetliti crveno i pokazivati potrošnju goriva i temp, sad me znima u cemu je caka? i dali uopce imam tu mogucnost
 

Prilozi

  • golfic4.jpg
    golfic4.jpg
    40,4 KB · Pregleda: 140
  • golf 4.jpg
    golf 4.jpg
    53,6 KB · Pregleda: 148
Član
Na desnoj rucici bi trebao imati kao tipke na kraju (gore dole tipka) i to ti je ako imas boardcomp. te tipke sluze za njega, ali ja po ovim tvojim slikama kako vidim ti nemas display-a tu, u tebe su tu samo lampice od grijaca, rezerve, brisaca itd... u tebe tu uopste nema display-a...
 
Top