Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
OBAVJESTAVAMO SVE PRIJATELJE I POZNANIKE
KAO I ONE KOJI SU NAMJERAVALI DOCI!

DZENAZA Zanu Siljegovicu
CE BITI ODRZANA NA GROBLJU VLAKOVO
04.03.2011god. u 14:00h

http://www.bhtuning.com/dzenaza-zan-siljegovic-t-55034.html
 
Član
R.I.P
Sta ce drugo Avaz pisat nego gluposti tamo samo uletim da vidim crnu hroniku, a i oni seljaci dole sto komentarisu koda su oni bili ocevidci sta je bilo.Sta bi bilo da je pogino Sumaher, treba jednom stat u kraj tim glupostima.Slazem se da se ne treba trkat po ulici al po cemu oni vise ugrozavaju sigurnost od nekog tatinog sina, znaci malu raju koja voli auta treba jebata a ovi guzonje i seljake nose utoke i prave sranja sa bjesnim autima treba pustit.
Uostalom glupo se sa njima i objasnjavt jer da ista znaju kupovali bi auta po mjeri a nebi uzimali auto sa najvecom kubikazom da budu glavni u selu pa posle ga upali jednom mjesecno jer nema love za corbu....
 
Član
novine ko novine, smeće obično, njima je važno da to zvuči bombastično, a ne gledaju po kome gaze...
a onaj narod što tamo komentariše, ma nije to niko pametan, samo besposleni debili kojima je najlakše osuditi bilo koga, a nikad se ne zna šta ti se može desiti, ili čak možda najbolje krenuti od sebe, ma večina ima neke poroke ali svoj prljavi veš niko ne iznosi...
znao sam Žana lično, to je bio jedan divan momak, uvijek vedar i nasmijan, čovjek koji ti u trenu popravi raspoloženje i pored svega toga dobar i savjestan vozač..
više puta sam vozio pored njega i vrlo dobro znam da taj momak nikad nikome nije zasmetao u saobračaju, volio je brzu vožnju kao i svi mi, trkao se često kao i večina nas ali najbolje se vidi na onim klipovima da su to noćne trke kada nema puno saobračaja i da su večinom u manje urbanom dijelu grada...
slažem se da treba smanjiti gas po gradu, jer su okolnosti nepredvidive i sve je puno lakše kad voziš sporije, ali eto nikad ne znate kad vam je zapisano, evo jedan divan momak, ni kriv ni dužan, glupo kao da ti cigla padne na glavu i ubije te...
hvala Bogu pa nas ima koji smo ga znali pa možemo lijepo govoriti o njemu, jer ako je iko zaslužio onda je to Žan...

Sretno Žane.
 
Član
Sad nije bitno što je bilo, jedno je da čovjeka više nema :( moje godište čovječe

Počivao u Miru jarane...
 
Član
http://www.source.ba/clanak/586145445870

evo kako je source.ba napisao

i svi koji se zele prikljuciti grupi na FB mogu uciniti ovdje
http://www.facebook.com/pages/RIP-%C5%BDan-%C5%A0iljegovic/184027591638881
nadam se da nisam pogrijesio sto sam ovo stavio
 
Član
e ljudi dobro znate sta je AVAZ i kakve su nebuloze pisane tu ..... mislim da porodica zana nije zasluzila da tako pisu o njemu, a naravno i o nama kao sto je momak par listova prije rekao jel ti auto malo sredeno eto kerova nazivaju te ubicom trkacem i bog sami zna cime ako nisi nista uradio prebrojat ce ti i prvu pomoc samo da ti napise nesto.....a avaz ko avaz pritisak na javnost javnost na policiju i eto vracamo se u krug......kada se toliko brinu sto stazu ne naprave !!!! a ne da crnjace porodicu i prijatelje preminulog....:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Treba se pozaliti na avaz,jer ocito ima je u cilju dati sto eksplozivniji naslov i sadrzaj clanka nebitno koja je verzija istine,ali to je njihov posao :icon_mad:

Kao sto Nismo@ napisa,jeste on bio poznat trkac,jeste on vozio brzo i trkao se po javnom saobracaju,ali nije dokazano da je on kriv za udes u kojem je izgubio zivot,zato se ne smije pljuvati....:icon_mad:

Nesto poucno za nas...kad god se zelimo potezati u javnom saobracaju,gdje upadamo u oci i dobijamo akreditacije "ulicnih trkaca" bolje pustiti to kraju,i preseliti te trke na neko ogradjeno mjesto ili da nas niko nemoze napadati i prstom upirati na nas kad se nesto desi...
Zato mislim,ako ikako zelimo da nesto naucimo iz ovoga i posvetimo nasem drugu Žan-u,onda izbjegajimo trke PO GRADU jer svako ko je se i jednom potrkao u javnom saobracaju doprinjeo je i dao temelj ovom clanku u avazu...nedobog,ali o svakome od nas se mogao slican clanak napisati... :icon_sad:
 
Član
Pustite razne nebuloze i priče, svaki put je tako kada neko od "nas" tragicno nastrada pa bio on kriv ili ne...
Zato ne obazirite se na glupave komentara jer uvijek postoje oni sto blate...

Zato im treba poručiti:

"PUSTITE NAS DA "UŽIVAMO" U NAŠOJ TUZI"

Bilo kako bilo našeg ŽANA (Babaroge, Sarajevskog Schumahera, Legende) više nema i ne možemo ga vratiti raznim prepucavanjima preko medija...
Ne pojačavajte tugu njegovim roditeljima i njegovim bližnjim...
Neka svako od nas ispoštuje "babarogu" na svoj način...
Ja lično osjećam da bi dao dio svog života da nam se ŽAN vrati, ali tako je kako je BOG rekao...

Neka mu je vječni rahmet i neka mu Allah dragi podari lijepi Dženet...
Još jednom R.I.P. za našeg prijatelja...

ZBOGOM ŽANE...:icon_cry:
 
Član
Evo pisanje Presa rs mislim da su objektivni i realni naspram drugih ,nisam poznavao licno momka ali mi je zao ,a mediji stvarno pretjeruju sa nekim objavama ...
20110303154730.jpg

a evo texta o njemu ,krajnje korektno.....


Uploaded with ImageShack.us
 

JD.

Član
ljudi nemojte te price "koga briga sta pise Avaz", bitno je itekako

to je najtiraznija novina u BiH i definitivno treba reagovati na ovo sto su danas objavili, ne samo zbog Žana nego zbog i svih nas koji smo u ovom svijetu...

ovo je stvarno sramota, ako neko moze saznati puno ime i prezime ovog novinara (mislim da pise Dž Muminović) neka napise ovdje, pa da vidimo ko je taj konj koji napise onakav clanak a uopste nije napisao ko je skrivio nesrecu... sto nam nije napisao historiju vozaca ostala 2 auta, nego naravno, cim auto ima alu-felge odmah je ubica na cesti... e pa meni smeta takvo obiljezavanje a nadam se i vecini ovdje i moramo nesto uraditi po tom pitanju

a ono sto je najodvratnije je ona slika, odakle im pravo objavljivati sliku momka u smrskanom autu koji se bori za zivot, nadam se da ce porodica odreagovati na ovo, iako im je sigurno sad najmanje do toga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top