Jos jedan A4 (B6) 1.9 TDI '03

Jos jedan A4 (B6) 1.9 TDI '03

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma znam sve Dule da je dosta para, al' sad znamo sta vozimo... ;)
Recimo, izasao je oko 23000 na putu, sa registracijom, al' nakupi se...

Same gume i feluge oko 2400 ;)

P.S.
Iskreno, ljepsi mi je B6 od B7, u sustini su identicni enterijeri i to, al' s'vana mi je ovaj preljep... vozio sam prije nego sam kupio, znaci isti... :D
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Ma znam sve Dule da je dosta para, al' sad znamo sta vozimo... ;)
Recimo, izasao je oko 23000 na putu, sa registracijom, al' nakupi se...

Same gume i feluge oko 2400 ;)

P.S.
Iskreno, ljepsi mi je B6 od B7, u sustini su identicni enterijeri i to, al' s'vana mi je ovaj preljep... vozio sam prije nego sam kupio, znaci isti... :D
Ja mislim da kod Audi-a svaki noviji model je bolji i ljepsi.
Sto se tice B7 on je dosta slican ovom tvom B6 sto se tice tehnickih resenja samo je dizajn vanjski doziveo vecu izmjenu.
Inace auto ti je extra ;)

P. S. meni je dosta B7 ljepsi s tim da mi je i B6 jako lijep auto , i ja se nadam da cu sebi moci priustiti B6.
pozdrav
 
Član
Ma znam ja to sve, kupovao sam auto 2 godine... :D

B6 i B7 imaju identicnu platformu, znaci podvozje isto, isti trapovi, sve...a sto kazes, jbg, mora noviji biti bolji, i drugaciji...brat ima B7, i pit'o me bil' se mjenjo 1za1... nebi' ni da doplati... :lol:
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Ma znam ja to sve, kupovao sam auto 2 godine... :D

B6 i B7 imaju identicnu platformu, znaci podvozje isto, isti trapovi, sve...a sto kazes, jbg, mora noviji biti bolji, i drugaciji...brat ima B7, i pit'o me bil' se mjenjo 1za1... nebi' ni da doplati... :lol:
Nemoj misliti nesto da kudim ti auto to su samo neka moja razmisljanja i ja sam uvijek za to bolje kupiti stariji model ocuvan nego noviji u losijem stanju ;)
Koliko vidim s slika da je kod tebe u extra stanju, jos kazes da si ga uzeo na poznato onda je to pun pogodak;)
P.S:

Dobro dosao u Audi fun club
 
audi je extra svaka cast,jos koji sitni detalj i to je to ;),a i kuca je lijepa pravo mi se svidja,posebno fasada :cool:
 
Član
druze svaka cast audi je zvjerka a felge su posebna prica za sebe svaka cast na izboru sretno u daljem radu ako imas sta jos u planu
 
Član
Hvala Dule, a i ostali... :cool:


Pa jbg, s' obzirom da je ovo 'ajmo rec' visokobudzetno auto u odnosu na golfa, planovi su svedeni na minimum...:D

Posto je vec spusten (dovoljno) i feluge nabacene, ostaje mi jos zadnji lip (na gepeku) ove donje plastike u crno prelakirat i zatamnit ga...

Al' sve u svoje vrjeme... :D
 
Član
Kakav je juce bijo u PD,pao bi u nesvest kad bi ga vidio...crni,spusten,duple rore,fele 19",maska...ma perverzija
tebi sretno u daljnim radovima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top