Jetta MK2

Jetta MK2

Evo ljudi da ne kazete kasnije da ne radim nista :icon_smile:
Ovih mjesec i po (i vise ) se radilo na totalnom sredjivanju jedne Jette 87' GL 1.6 diesel :D
ja sam je uzeo u totalno rasturenom stanju (jedino ispravno:motor,mjenjac,stakla)
bez enterijera (stvarno mi je zao sto nemam slike, nije mi se dalo slikat-NISAM ZNAO DA CE ISPAST OVAKO dobro HAHAHAH JER NIJE LICILA NI NA STA, nije imala ni prednji kraj, farove karambolke itd..)
AL et, uz mnogo ulozenih para, truda, zivaca vratio sam je u , skoro, pa fabricko stanje
uz to..cijeli prednji i zadnji trap promjenjen, sva mehanika na autu,
p.s auto je prodan JOS u procesu gitovanja :D da se zna :D
evo pa da podjelim radove sa vama.(ono sto imam slika :icon_sad: )
nove tablice se trebaju postavit,stigle,i zadnji stop na spojleru-narucen..i to je bi trebalo bit to :)
mb3jfl.jpg

121equp.jpg

2d94g39.jpg

dwex76.jpg

3494394.jpg


i nakon mnogo rada, vremena, novca naravno :D..rezultat je:
5cbrkh.jpg

2ns56c3.jpg

35b9vmo.jpg

smt7uo.jpg

1jrcwi.jpg

2cyiqh2.jpg

f9jtee.jpg

33kdssw.jpg

2qsnn91.jpg

2hmo6s6.jpg
 
:D FaLA :D
a evo pocelo ljepse vrijeme, ocekujem da cu uspjet izvest sta s corradom, da se pokrene..al prije svega nema se vremena (radi se punom parom, prvo ova jetta,pa nekakvih poslova..a uz to studira Čojk :lol: pa nestigne se ni podrpat :lol: ),a opet s druge strane malo finansije me spotaknule..ova recesija bolan hahahhaha ..al bit ce uskoro radova, vcrs neke felgice dosle 15" moce posluzit za pocetak :D
 
Član
:icon_eek: pa bolja je sad nego nova kad je bila :cool:
Moze sad ona i dobro prodati kad je u ovakvom stanju :icon_smile:
 
Skini ove "usisnike" i ovaj sank s gepeka....uvuci malo nastavke auspuha i po mogucnosti bodykit.
Ostalo sve 5;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Skini ove "usisnike" i ovaj sank s gepeka....uvuci malo nastavke auspuha i po mogucnosti bodykit.
Ostalo sve 5;)

Taman mislio isto napisati ;)
Jos da su samo malo novije stope,mislim ove nekako tamne bas :cool:
 
hvala :) a jetta je radjena na "moj nacin" ali djelimicno i na ukus kupca (koji je zelio ove usisnike naprijed,jer su dosli na njoj..(meni iskreno se ne svidjaju a ni zadnji spojler..) i isto tako zelio je da mu se auspuh ISTICE :D jbg..
a stope..a bile su matirane pa sam ih ocistio..mozda zato im fali sjaja malo :D
al et..da je moja jetta ja bi je jos spustio, alu felge stavio ,skinuo presvlake jer su recaro sjedista :) . poskidao "usisnik" i šank, stavio bar pragove i lajsne od GTI..(rubove je jako tesko nac orig..jbg) al eto..kao sto rekoh, ovako kako je, musteeriji se svidja :) i odmah sam je prodao..(jer imam auta i viska, i uradjena je u svrhu prodaje ) a otisla za skromnih 3500 KM..registrovana godinu, sa ugradjenim potpuno novim dijelovima mehanike, trapovi kompletni,sajle, kocnice..i da ne nabrajam.. itd auto dovedeno do 100% ispravnosti :)
 
Top