jetta mk2

jetta mk2

Član
RE: jetta 2

fina Jetta kao sto neko rece unutrasnjost je ;) Vec si rekao da ces staviti zadnju duboku,ja bih jos rijesio ove steke ja mislim da su ljepse one klasicne i retrovizore u boju auta,nekako cudan ovaj vozacev retrovizor.Jos kad nabavis felge bit ce odlicna :cool::cool: sretno
 
Član
RE: jetta 2

GOLF TZ je napisao(la):
il se meni cini ili ti je zadnja karambolka plitka...kad ti je vec prednja duboka onda stavi i zadnju.... i ispravi ovo na prednjom lijevom blatobranu sto te neko klepio...

pa valjda zna covjek da to treba uradit:icon_mad:

fin jettlak, pogotovo unutrasnjost i ne stoje joj ove steke
 
Član
RE: jetta 2

ma znam da moram skinut ove steke glupo izgleda skidam ih ovog mjeseca.

evo jedna slika unutrasnjosti:icon_smile:

d5ae78851a80ee67049839fccf1e13df.jpg
 
Član
RE: jetta 2

e ovako posto se nisam dugo javljo pa da malo obnovim temu evo neki novi slika
d4b40155a95d00aee4d2759a6336cc83.jpg

ovako planiram da uradim oko tablice a i zadnji branik je narucen bice za 20 dana tu.
a i malo sam popravljo limariju evo koja slika
00101d43d520c6cd1f9b5be31d2c76b5.JPG

60c69c03c73c1d0a70e8b211d4143cc4.JPG

a farbacu auto za jedno dva mjeseca al jos neznam u koju boju razmisljo pa ako ko ima predloga neka kaze:icon_question:
 
Član
RE: jetta 2

Boja il crna il bijela, kraj mene je neki dan proletila bijela jetta, čovječe kako je bila moćna, imala led svjetla, maska bez znaka, neke crne povelke felge uhhh, al da bi dobro izgledala u bijeloj boji mora bit baš sređena, nešto mi ne valja bijelo auto a golo, a opet ne znam koje auto ne valja u crnoj boji, ne znam, sretno ;)
 
Član
RE: jetta 2

fina cadulja,,tako ja zovem jettu:D,,nije losa,ima ovih par sitnica,al rijesit ces ti to,ova joj boja uopste nije losa,,crvena joj dobro stoji,samo ponovo da ofarbas u crveno i to je to,bar po meni,ostali ce ti reci svoje misljenje,a ono sto mi je najvise upalo u oci su ove steke,fkt ne lice ni na sto,dosta raje ih ugradjuje,a nisu nesto ni po izgledu,a ni kvaliteti,al et,tvoje auto pa nek bude kako ti zelis;)
 
Član
RE: jetta 2

ma ia ja cu skidat ove steke ruzne mi a i stalno pucaju.A i ja sam razmisljo da ofarbam autu u istu boju.A felge sam davno ofarbo, a sad skupljam neke pare da kupim felge.
 
BHT Ovisnik
RE: jetta 2

crvena najljepsa za nju:cool:
nego de mi reci koliko te dosao taj zadnji duboki branik sto si narucio i jel talijanski
 
Top