Jedna osoba poginula, četiri povrijeđene u sudaru kod Hadžića

Jedna osoba poginula, četiri povrijeđene u sudaru kod Hadžića

Putovanja.ba
Administrator
130228111.1_xl.jpg

130228111.2_xl.jpg

130228111.3_xl.jpg

130228111.4_xl.jpg


Jedna osoba smrtno je stradala, a četiri osobe su povrijeđene u sudaru dvaju automobila u mjestu Raštelica kod Hadžića.

Kako je potvrđeno za portal Klix.ba, sudarili su se Fiat Puno, kojim je upravljala F. R. i kombi Mercedes, kojim je upravljao Z. M.

Nažalost, 36-godišnjakinja je od zadobijenih povreda preminula na mjestu nesreće.

U saobraćajnoj nesreći, koja se desila danas oko 13:30 sati, povrijeđene su još četiri osobe.

Policija MUP-a Kantona Sarajevo vrši uviđaj, a na mjestu nesreće nalazi se i kantonalni tužilac koji rukovodi slučajem.
 
VV-Driver je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
da ne pise koji je auto ne bih mogao skontat:icon_eek:

strasno

koja je ovo brzina bila :icon_eek::icon_sad:

isto tako ni ja nisam mogao skontati koje je auto..
i bas , kolika je brzina ovo..
i kombi je mnogo razbijen, o puntu i ne pricat..:icon_question:

R.I.P preminuloj, ostalim brz oporavak..
 
Član
Punto je kec ja mislim po sjedalima poslje 15god airbag je opalio sto je pohvalno. Rip preminulim:icon_cry:
 

LSD

Član
pokidala je ovog sprintera gdje je najjaci:icon_eek::icon_eek::icon_eek:....ncncncn

neka joj je laka zemlja
 
Član
Ne razumijem šta je to što tjera narod da pretiče na punoj i to u krivinu, fakat mi je ne shvatljivo a i zastrašujuće jer zbog ovakvih vozača nikad nisi siguran šta te čeka u krivini dok si uredno u svojoj traci.
Neka joj je lahka zemlja, a povrijeđenima brz oporavak.

Tapatalked
 
Član
Da, citao sam danas u Avazu crni Punto MK1...A evo nasao sam slike i na portalu:


http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/poginula-zena-cetvero-povrijedjeno
 
Top