Jaguar S-type

Jaguar S-type

Član
sad za te servise nezna ipak je to auto malo veceg ranga po meni. Za dijelove sam vec gore vise napisao da pasu sa forda vecina,i mislim da ga je lakse odrzavat nego ovaj 2.7 bi-turbo,,,zato sto vaj benzinac nema turbini...Po meni kada bih ja ovo uzeo odma bih na njega stavio PRODAJE SE :D
 
Taj 2.7 dizelaš koliko ja znam je od PSA grupacije, u 607-icu je išao takođe. I ja sam jedno vrijeme razmišljao o ovom autu, al' razum je presudio.
 
Super Moderator
Pa ne treba ti tehnicki ako ga neces registrovat u toj drzavi gdje je auto. Dobijes probne table auto ide u izvoz i tebi nije bitan njihov tehnicki
 
Član
Pa ne treba ti tehnicki ako ga neces registrovat u toj drzavi gdje je auto. Dobijes probne table auto ide u izvoz i tebi nije bitan njihov tehnicki
Ne mogu ja iz Austrije dovesti auto tako. Ili registracija pa punomoć ili nešto slično, ili prikolica. Manje više to, kako za dijelove, ima li neko neki program da vidimo sa čega šta paše i slično?
 
Super Moderator
aha aha nisam znao da u austriji ne moze tako.. al ako nema tehnicki vjerovatno ima stvari na autu zbog kojeg nemoze da prodje tehnicki i to je gore skupo da rade pa zato prodaju, a kod nas i takav prodje tehnicki bez problema.. oni sitnice gledaju
ma pase dosta stvari sa drugih auta tipa sa forda, mjenjac ZF, al jos bolje ako je manual jer je malo brzi i manja potrosnja.. auto je i napravljen cini mi se na platformi Forda samo ne znam kojeg, malo proguglaj.. ne sjecam se puno za dijelove zaboravio sam, al nije se iskreno ni kvario!
 
Rađen je u saradnji sa Fordom, možda Daki može šta detaljnije reći da li može u Fordu održavati. Al' njega izgleda nema na forumu.

Evo upali prevod ako znaš engleski.
 
Top