Izrada distancera/adaptera

Izrada distancera/adaptera

Administrator
2 kom po 2,5cm 4x114 a ja bi ti ja poslao brezone

r0r3pd.jpg
 
Član
netrebam distancer samo reci koju centralnu imas i za koji je auto, model, godina....

tel: 065/578-394

Tek od utroka sam ponovo dostupan.

LP
 
Legend
Pozdrav suki
2 distancera , 1.5cm ili 2cm 5x100 raspon (vag grupacija), sa sarafima, koja bi bila cijena ?
 
Član
hoces sistem sa 8 ili 4 sarafa?

1.5 mora sa sa 4 duga sarafa, cijena 100KM, nabavi si duge vijke sam.
2cm moze i sa 4 i sa 8 sarafa.... cijena 100KM sa 4 rupe da si nabavis vijke, sa 8 rupa cijena 150KM ja nabavim vijke koji se trebaju prepravljati,

Cnetralna 57/57.1mm
 
Član
Zdravo druze.

Odlucio sam staviti ATS na Punto MK2, ove sa slike, promjer rupa je 4x100 a na punto 4x98, ne znam sada razluku centralne ali me zanima koje je tvoje misljenje povodom toga.

Hvala
 
Član
pa eto cujem da se koriste ekscentricnim vijcima, a neki razbuse mako vece rupe na felgam, iskreno nisam probao nijedno od toga.
 
Legend
felge 4x100 raspona, bez problema idu na 4x98 sa sarafima koji imaju. konusnu glavu... bitno je samo da felga dobro nalegne i da se sarafi pomalo dotezu naizmjenicno, dok ne budu skroz zavrnuti... ;)
 
Član
provjereno evo iz prve ruke, koristio sam sarafe s pomicnom glavom tj konusom onim, i na kraju ih negdje izgubim i navrnem obicne njegove sarafe s konusom i leglo kako treba i drzalo par mjeseci dok nisam felge prodao.. znaci samo trebas ako je centralna rupa na felgi manja prosirit je s 56,1 na 58,1 ili ako je veca pravit prsten da pase.. suki izvini na off.u

a sto se tice distancera sto sam ti ja suki slao na PM ono cemo odraditi samo dok stanem na noge nakon felgi.. ja cu tebi javiti kad tacno budem imao pare da ti uplatim pa ih ti uradis i posaljes mi postom ;);)
 
Član
elmir je napisao(la):
provjereno evo iz prve ruke, koristio sam sarafe s pomicnom glavom tj konusom onim, i na kraju ih negdje izgubim i navrnem obicne njegove sarafe s konusom i leglo kako treba i drzalo par mjeseci dok nisam felge prodao.. znaci samo trebas ako je centralna rupa na felgi manja prosirit je s 56,1 na 58,1 ili ako je veca pravit prsten da pase.. suki izvini na off.u

a sto se tice distancera sto sam ti ja suki slao na PM ono cemo odraditi samo dok stanem na noge nakon felgi.. ja cu tebi javiti kad tacno budem imao pare da ti uplatim pa ih ti uradis i posaljes mi postom ;);)

Hvala drug
 
Top