Iz Kaknja autostopom došao čistiti snijeg u Sarajevu za 10 KM

Iz Kaknja autostopom došao čistiti snijeg u Sarajevu za 10 KM

Član
Otac jednogodišnjih blizanaca, sina i kćerke, Adis Imširović iz Kaknja već dva dana dolazi u Sarajevo kako bi čisteći snijeg zaradio nešto novca da prehrani suprugu i djecu.
Piše: N. J.

Adis Imširović (Foto: Aida Džaferović/Sarajevo-x.com)

Adisa je u Sarajevo natjerala krajnja nevolja, jer već dugo ne može naći posao u Kaknju, iako je spreman raditi sve.

"Došao sam autostopom jučer iz Kaknja, kako bih ovdje zaradio nešto novca čisteći snijeg. Čistim prilaze zgradama, automobile, sve što treba. Auto čistim od snijega za 10 KM. Ipak, ne mogu reći da ima posla, jučer sam zaradio jedva 20 KM", kazao nam je Adis.

Kako nije imao gdje prenoćiti u Sarajevu, jučer se vratio u Kakanj, a jutros je ponovo došao, također stopirajući. S porodicom u Kaknju živi u jednoj sobici na željezničkoj stanici, a supruga ne može raditi jer mora čuvati djecu, uz to je i bolesna.

Svi koji žele angažovati Adisa mogu ga pozvati na broj 063/233-395.


http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/iz-kaknja-autostopom-dosao-cistiti-snijeg-u-sarajevu-za-10-km/120207060
 
Član
Sta reci drzava nam je haos i sve gore dolazi kako bi se gospoda i foteljma imala za razna s*anja kesa dok ljudi umiru u bijedi:icon_mad::icon_mad:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
Sta reci drzava nam je haos i sve gore dolazi kako bi se gospoda i foteljma imala za razna s*anja kesa dok ljudi umiru u bijedi:icon_mad::icon_mad:

upravo, guzonje potrosise boga oca, gotive se ko evropski zvanicnici a drzava nam blize africi....drzava je u kurcu....stvarno potresna prica dokle je doslo...nevjerovatno...:icon_cry:
 
Član
samo nesto izjavljuju da imaju ideje za buducnost da krene dobar zivot u bosni,ovako onako a nista se ne desava ljudi se ubijaju zbog 100km skoro dok oni imaju plate po 10 000 do kada vise i ovo i neko da mi prica o buducnosti ovde je drzava privatizovana za guzonje i njihove sinove:icon_mad::icon_question::icon_mad:
 
Legend
neko mi je prosle sedmice rekao za ovog covjeka , pa da ga je norveska ambasada zaposlila , ne znam je li istina
svaka mu cast , sevap mu je dati ...........90 % ljudi sa slucajevima kao sto je on , prose i nece kile
 
Član
eto rješenja za ove sto su mrzovoljni da čiste sebi auto u snjegu i traže po parkingu;)
 
Član
jbt...svaki dan sve citam losije i losije vijesti...da covjek zaplace dokle smo dosli i mi i ova drzava usrana..
 
Član
Razuman je covjek davno otiso odavde.
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ag1N0L2RcnU[/video]
 
Član
90% bi negdje otislo ali nemaju gdje :icon_rolleyes:
zalosno je na sta smo spali kako ljudi moraju zaradjivat
da bi mogli porodicu prehranit . . a ovo nije ni 1 ni najgori
a pogotovo ne zadnji . .. . bice ovakvi slucajeva sve vise i vise
 
Top