Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Član
sudijava je napisao(la):
pozdrav svima... ;)

anes golf je napisao(la):
imam i ja s neta orginal.kod mene je kec ali ja sam stavio odb gti tablu svu i istalaciju pa ako treba nekome evo.

da li moze ovakva tabla da se odradi sa satom...? odlicno izgleda!



ako je ovakva tabla moze zato da ne.ali imas na prvoj strani mnogo modele sa satom.pa uzmi ih probaj stavi gi vo corel draw i probaj na obican list da isprintas i vidi kako stoje dimenzije.pozz

Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
Jel na golf 2 samo zaljepim ovo ili moram sta strugati :S ??????????:icon_question::icon_question:

ako je tabla ista samo zaljepis.al ako je razlicna imas druge modele na 1 strana.pozz
 
Član
jel bi mogao neko ovako da mi uradi isto samo da slika bude vece rezolucije....i jedina prepravka na slici koja bi trebala da se radi da ne pise ovo MAUSTECH sto stoji preko oba cajgera i moze ako neko bude znao da ovo sto je sad kao crno bude bas crno....mislim jake boje da budu ...ovo mu dodje kao braon...... hvala unapred...
g205.jpg
 
Član
Isti su ti kao kod Golfa MK2...

znam da su isti ali sve sto sam do sad vidio su sa satom ili obrtomjerom do 7 hiljada(ima jedna ali crna pozadina), a meni treba do 5 hiljada i 200 km/h.......po mogućnosti da je bijela pozadina ili neka druga koja bi isla uz plavo osvjetljenje.........HVALA!!!!
 
Ma sve je ovo super ALI KAKO DA SKINEM KAZALJKE SA MAZDE 626 1996. god.?????????
Izvinite na velikim slovima ali frustracije od pokusaja da ih skinem su u pitanju. :icon_sad:
 
cubalibrebgd je napisao(la):
Ma sve je ovo super ALI KAKO DA SKINEM KAZALJKE SA MAZDE 626 1996. god.?????????
Izvinite na velikim slovima ali frustracije od pokusaja da ih skinem su u pitanju. :icon_sad:

Bio bi red da se prvo predstaviš ;)
 
Član
treba mi mali savet. Zelim za Golfa 2 da naprawim cajgere. samo me interesuje kako i od cega da naprawim?
 
Početnik
rudic.m je napisao(la):
Druže,vidim da se ti dosta razumeš u cajgere pa me zanima nešto.Imam opel Kadet ,sat sa brzinomerom.Ja sam već pravio bele cajgere ali je problem osvetljenje.Kod njega svetle samo brojevi(ne znam kako se već zove to osvetlenje),znači ima tabla od pleksiglasa na kojoj je zalepljen fabrički cajger crn sa belim brojkama(neka vrsta lima) koji propušta samo svetlost na brojevima.Ja sam to skinuo i zalepio moje cajgere koji sad svetle bez veze.Razmišljam da uradim na kateru sa folijama ali ne znam tačno kako.Ja zamišljam da uradim na kateru brojeve na papiru koji ne propušta svetlost i onda preko njega foliju sa odštampanim cajgerima.Koji je tvoj savet?

e owak...posto sam tek nowi u owome,a imam opel kadeta zanima me samo kako si skinuo cijeli sat, ako možeš da mi objasniš. jer mi ne radi svjetlost u satu,tj km/h, a ostalo sve radi...akko bi to mogao popraviti
 
Top