Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

isto svijetlo prolazi kroz brojeve..... zaboravi na to..... skuplja pita nego tepsija......

zamjeni samo sijalice ( ubaci LED u drugoj boji) i biti ce dosta......
ili uzmi tacho foliju.......
 
Ako ti svijetlo prolazi kroz brojeve onda zaboravi na to... previse komplikovano (ne za napraviti nego za posloziti kasnije).....
vise se isplati uzeti plazmu......
inace najbolji i najprecizniji za to ti je Corel DRAW....
 
Član
Moze li iko ovako uraditi samo da ne pise ovo na lijevom cajgeru i da se stave obtaji 10,20,30,40,50 i 1x100 min :icon_question:

viewer.php
[/URL][/img]

ovako ali da je ko na prvoj slici bijela podloga ;)
dsc00717-10155.JPG



Je li moguce ovo ikako uraditi :icon_question:
 
skines svoje cajgere.... skeniras ih i u nekom od programa ides na invert (photoshop ili acdsee itd.)..... i to odstampas....

..... ja sad nemam vremena......
 
Član
Remblender je napisao(la):
skines svoje cajgere.... skeniras ih i u nekom od programa ides na invert (photoshop ili acdsee itd.)..... i to odstampas....

..... ja sad nemam vremena......

Ok druze pozz ;)
 
Početnik
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
bi li mi mogao napraviti za golfa dvojku
cajger graviran do 200 km/h i sa običnim
satom (što mjeri vrijeme) ako budeš imao
vremena. pozz

Imas ih na prvoj stranici jaro ! ;)
 
Član
evo radio sam ja nesto samo jos ako mi moze neko ovo VDO diesel i 2,22 odmaknuti jedno od drugog i dati dimenzije ovih slika za stampu ;)

viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]
 
Član
hoce li tko meni to napraviti al ako moze da ima onu svjetlecu foliu tako da svjetli iz brojki za toyotu mr2 1991?
 
MR2GTI je napisao(la):
hoce li tko meni to napraviti al ako moze da ima onu svjetlecu foliu tako da svjetli iz brojki za toyotu mr2 1991?

Jako zeznuto za uraditi, samo pretpostavljam, nisam radio foliju..... vise se isplati kupiti plazmu...

Uskoro bi mi prijatelj trebao nabaviti lasersku graverku pa bi se moglo nesto raditi na plastici, prvi eksperiment cu sebi praviti za Peugeot 309 (kod njega svjetlo prolazikroz brojeve)...
ako uspije, prijavim ovde, pa radim punom parom..... imam ideja za to, ludnica jedna....
 
Član
Kad to mislis nabaviti? daj mi molimte nadji di da narucim na ebay ako nadjem nekoga da mi to naruci,nemam kreditnu jbg...:icon_evil:
 
Top