istruho pod - savjet ?

istruho pod - savjet ?

Član
Pozdrav svima !

Pošto slika govori hiljadu riječi ...

29ayw7m.jpg


Dakle, u pitanju je limarija na podu auta, i to ne čitava već samo neki, uglavnom rubni dijelovi.
Eh sad, trebao bi mi savjet kako da ovo riješim ?

Raspitivao sam se za dobrog limara, ali ne znam koliko je to zahmetli poso, pošto pretpostavljam da bi se trebao rastavit dobar dio auta, pa mi to nije baš poso za svakoga. Je li neko imao sličan problem ?

Hvala unaprijed !! :123:
 
Član
ima tu posla valja to izrezati, povariti novi lim, udrariti zastitu, ima posla, racunaj za pod bar 300km... plus sigurno osim poda imas jos mjesta gdje je to truhlo
 
Član
Auto je 2000.g. i zaista je limarija sva okolo jako dobra, da ne kažem odlična.
Zato sam i bio iznenađen kad sam vidio kakav je ispod, al samo na dva mjesta je ovako truhlo.
Znam da ima dosta posla, pa me interesuje kome bih ga mogao povjerit ?
Zna li neko nekog dobrog limara ?
 
auto 2000 god. :icon_eek: pa jbt moj audi je '86 god a ni blizu nije ovako truho a nikad nije lim radjen :icon_eek:

najbitnije je da se sva hrdja i zahrdjali lim eliminisu inace ce opet izbiti bez obzira kakvu god zastitu uradio ;)
 
Član
Ma Fiat, koji drugi :)

Hvala vam na privatnim porukama, kontaktiraću ih sve pa vidjet koji će mi dat najbolju ponudu.
 
Član
Meni je slično bilo na mercedesu, i platio sam popravak 300KM, ali niam zadovoljan kako mi je lik uradio, nije izrezavao lim i vario novi, nego je samo vario preko rupe, mamicu mu... sad idem koji dan na reklamaciju....
 
Član
Yellow je napisao(la):
Meni je slično bilo na mercedesu, i platio sam popravak 300KM, ali niam zadovoljan kako mi je lik uradio, nije izrezavao lim i vario novi, nego je samo vario preko rupe, mamicu mu... sad idem koji dan na reklamaciju....
Kod koga si radio , ako nije tajna ? Da se i ja ne zajebem :)
 
Član
kakve veze ima godiste auta, sastruzi mu zastitu, recimo losim ulazem u dvoriste, nek doceka jednu zimu nezasticen, tj. golog lima na podu i za 2 godine je tu vec rupa...sad ispade auto ne valja...ne valja briga jednog od vlasnika koji ga je ostrugao...
 
Član
Mozes to i sam druze uraditi. Prvo povadi siceve i tepih vani, da ti je unutra go lim, onda fleksu u ruke i isjeci to sto je trulo, oko ivice poskidaj zastitu da se moze variti i samo nadji nekog da ti milimetarski lim povari na te rupe (CO2 aparatom), al da povari kvalitetno, i onda sam naneses zastitu, ide cini mi se sirova guma prvo (oznaka 999) pa kad ona stegne, onda ides 930-kom. Najbolje ces sam sebi uraditi vjeruj mi, ovi nasi majstori samo gledaju da im sto prije ispadne iz ruku, pogotovo ako nisi dobar s njim ( citaj-dodjes mu prvi put, ne poznaje te)
 
Član
borkom je napisao(la):
Mozes to i sam druze uraditi. Prvo povadi siceve i tepih vani, da ti je unutra go lim, onda fleksu u ruke i isjeci to sto je trulo, oko ivice poskidaj zastitu da se moze variti i samo nadji nekog da ti milimetarski lim povari na te rupe (CO2 aparatom), al da povari kvalitetno, i onda sam naneses zastitu, ide cini mi se sirova guma prvo (oznaka 999) pa kad ona stegne, onda ides 930-kom. Najbolje ces sam sebi uraditi vjeruj mi, ovi nasi majstori samo gledaju da im sto prije ispadne iz ruku, pogotovo ako nisi dobar s njim ( citaj-dodjes mu prvi put, ne poznaje te)

Sve ti je čovjek rekao, danas ako nešto hoćeš kvalitetno da uradiš onda moraš zasukati rukave.
 
Top