Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Član
Znaci slucajno naletih na njega, covjek ga uvezao '96 i od tad kod njega, tvornicko stanje osim guma na njemu
koje su 175/80 , radi udobnosti stavio veci profil, i plasticne branike, koje planiram skidati radi orginalnih zeljeznih. Uglavnom da ne duzim, dosla je kod mene, trenutno nije registrovan pa je parkiran u garazu. A odma drugi dan mi naletise felge, koje nisam mogao odbiti, tako da ce registracija pricekati. Borbet 4x9j, moram jos distance rijesiti, jer mi ne pase centralna rupa, al sam ih morao isprobati.

p1921160912.jpg

p192102160912.jpg

I to su te felge:):
p1551160912.jpg

p185701100912.jpg

p1832110912.jpg

p1825110912.jpg

I jedna umjetnicka.. Jos da je spusten, bila bi za naslovnice :123:
p183201110912.jpg


To je to za sad, duga je zima :smajli23:
 
Član
jbt odignut ko da na dizalici stoji... Ali vec mi se svidjaju tvoji planovi 9x16,, krom branici i spustanje... samo bez plastik fantastik i glupih led rasvjeta mora biti dobro
 
Član
Ma kakav plastic fanatic, boze sacuvaj. To sto sam rekao chrom branici, felge vec imam, naci dobre opruge ili ako budem mogao gewinde. Ostalo je sve utezanje, nista mudanja. Samo daj guma :123:
 
Član
Rode fino auto,treba puno vremena ,love i volje da to bude kako si zamislio.Sretno u daljnim radovima!
:cool:
 
Član
A sta cu Alene, bociti se sa francuzima, ili automaticima.. Ili ko cojk 6ka zanositi :123:
A to je, ko god me zna, zna i sta sam htio oduvijek :)
 
Član
Buldog je napisao(la):
A sta cu Alene, bociti se sa francuzima, ili automaticima.. Ili ko cojk 6ka zanositi :123:
A to je, ko god me zna, zna i sta sam htio oduvijek :)

ma samo 6tak i zadnja vucaaaaaaa.....to je uzivanje......jos kad padne prvi snijeg :D
 
Član
Icealen je napisao(la):
Buldog je napisao(la):
A sta cu Alene, bociti se sa francuzima, ili automaticima.. Ili ko cojk 6ka zanositi :123:
A to je, ko god me zna, zna i sta sam htio oduvijek :)

ma samo 6tak i zadnja vucaaaaaaa.....to je uzivanje......jos kad padne prvi snijeg :D

Ne vjerujem da ce ovu zimu vidjeti, volim ja prvo pretresti sve prije nego sjednem u njega :123:
 
Top