Ispala opruga iz sjedista,pomoc??

Ispala opruga iz sjedista,pomoc??

pozdrav svima
prilikom ciscenja auta (seat toledo 1m2) sam primijetio da mi se na vozacevom sjedistu otkacila ova opruga http://prntscr.com/41pgwg pa me zanima kako je vratiti i je li uopste moguce vratiti je?? citao sam na netu da ona sluzi za ravnomjerno podizanje i spustanje sjedista, da napomenem da sve radi kao i prije!
svaki prijedlog/savjet dobrodosao. hvala
 
Član
takve dvije opruge imaju u sijedistu sa strane ako jedna ispadne druga ostane i sve radi bez problema kontam da bi se ona mogla vratit ali moras sjediste vadit
 
takve dvije opruge imaju u sijedistu sa strane ako jedna ispadne druga ostane i sve radi bez problema kontam da bi se ona mogla vratit ali moras sjediste vadit

juce sam skinuo onu plastiku sa strane (pored ruckice za podizanje sjedista) ali i dalje se ne vidi gdje se treba zakaciti jedna strana opruge,za ovu prednju stranu je lahko. jako je nepristupacno i na prvi pogled nemoguce za namjestiti bez vadjenja sjedista,a s obzirom da sve radi kao i prije,odustao sam od vracanja,pa ako bude nekad problema,vadit cu sjediste. ne znam da li se moze u etki pronaci ta skica i mjesto gdje se treba zakaciti opuga????

hvala svima na odgovorima. LP
 
Top