Iskustva sa Astra 2002 god..1.6B

Iskustva sa Astra 2002 god..1.6B

Član
Zanimaju me vasa iskustva sa opel astrom 2002 god..motor 1.6B 62kw ..sve sto znate pisite...oce jaran da kupuje pa da cujem od vas..
LP
 
Član
ima komsija istu sa tim motorom evo vec 2 godine i nije nista mijenjao na njoj ide fino jest samo da zna povuc goriva malo vise to je jedina mana ;)
 
Član
menso je napisao(la):
ima komsija istu sa tim motorom evo vec 2 godine i nije nista mijenjao na njoj ide fino jest samo da zna povuc goriva malo vise to je jedina mana ;)

Znaci sve oke samo potrosnja malo veca..kako se krece potrosnja?
 
Administrator
koliko sam cuo od prijatelja potrosnja oko 9-10 litara, ima par godina i nikakvih problema..

ugradis plin i rahat;)
 
Član
po onom sto vidim kod ovog mog druga taj motor je nepoderiv, kod njega takvu astru vozaju i on i buraz, ne zna se koji su veci krkani, ali auto i dalje ide kao i kad je kupio
ja sam isao s njim na faks par puta, momacki je dere, kacao se sa mnogim autima, lud je lik pa moze svasta. Meni se svidio taj motor, ne ide lose uopste, sad za potrosnju, sta da ti kazem, mi smo do travnika sipali 30km, sto i nije nesto extremno, meni je golf trosio i vise. Ako se vozi iole normalno ne bi trebala ici iznad 7 otvorene voznje naravno, gradske svaki uzima dosta vise
 
Član
opelovi benzinci su dosta dosta dobri tako da bi ta astra trebala dugo da izdrzi a potrosnja kao sto neko rece gore ako ces imalo vozit momacki a hoce taj tvoj drug 1000% nek bude spreman da sipa 10 l na 100km...
 
Top