Iskustva sa amortizerima... MOZE LOCK

Iskustva sa amortizerima... MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Treba da menjam prednje amortizere na Bravu '98, 1.6. U ponudi ima svasta i male su razlike u cijeni. Mene interesuje kakva iskustva ste imali i koje amortizere preporucujete i gdje da ih uzmem??':icon_smile:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

M_iKy je napisao(la):
Treba da menjam prednje amortizere na Bravu '98, 1.6. U ponudi ima svasta i male su razlike u cijeni. Mene interesuje kakva iskustva ste imali i koje amortizere preporucujete i gdje da ih uzmem??':icon_smile:

ima u zvorniku amortizer servis,ja sam tu mjenjo povoljni su,a i blizu ti je:icon_biggrin:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

zvao sam ih i imaju neke Česke sad ne znam kak su kvalitet :icon_confused:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

ma jesu jeftini al ne znam kvalitet sta kak.. da nebi svake god mjenjo amortizere :lol::lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Iskustva sa amortizerima

ja sam opet jucer narucio u euromotoriu kayaba opruge,kazu da su kvalitetni,oni drze i amortizere:icon_biggrin:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

CoL3 je napisao(la):
ja sam opet jucer narucio u euromotoriu kayaba opruge,kazu da su kvalitetni,oni drze i amortizere:icon_biggrin:

pa poslo sam i poruku i nis ne javljaju aa koliko kostaju za tvoje auto
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

pukim48 je napisao(la):
menjic je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ja sam opet jucer narucio u euromotoriu kayaba opruge,kazu da su kvalitetni,oni drze i amortizere:icon_biggrin:

Jel to kayaba ili KYB ?


to ti je to ;)

Pa i ja sam mislio KYB su ok amortizeri ali sam par puta cuo da ljudi to zovu kayaba pa me to zbunilo ne znam jel to dvoje ili jedno pa ljudi citaju tako ili sta je :)
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

Limpi je napisao(la):
http://www.lmgtfy.com/?q=kayaba+kyb+history

:D

Ok ali prije koliko godina su onda ti amortizeri napravljeni ako jos uvjek pise kayaba a ne KYB ?

Znaci trazi KYB a ne Kayaba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top