Inspekcija ulja

Inspekcija ulja

Član
Pozdrav,
nekad sam znao kako ide,al se zaboravilo....

audi A3,izbacuje "oil inspection" ,pa ako neko zna kako se one 2 stimaju da se to ponisti?

hvala unaprijed ;)
 
Član
to ti blica oil insp. jer je nisi ponistio kad si mjenjao ulje :icon_smile: ona se pali na svako nekoliko (zavisi na koliko km postavis sebi)
gasi se na slijedeci nacin:
Pritisni i drzi tipku A
okreni kljuc da dobijes kontakt
natpis OIL ce se pojaviti na display-u
pusti tipku A
povuci tipku B i drzi je nekih 2-3 sec. da resetujes display

Tipka A je sa desne strane kod kilometar sata, a tipka B je sa lijeve strane kod obrtomjera

Ako sam pogodio tipu onda je ok a ako nisam onda mi reci tacno koja je godina i koji je motor iii obavezno koje je boje :icon_smile: hehehe zezam se za boju:icon_smile:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
to ti blica oil insp. jer je nisi ponistio kad si mjenjao ulje :icon_smile: ona se pali na svako nekoliko (zavisi na koliko km postavis sebi)
gasi se na slijedeci nacin:
Pritisni i drzi tipku A
okreni kljuc da dobijes kontakt
natpis OIL ce se pojaviti na display-u
pusti tipku A
povuci tipku B i drzi je nekih 2-3 sec. da resetujes display

Tipka A je sa desne strane kod kilometar sata, a tipka B je sa lijeve strane kod obrtomjera

Ako sam pogodio tipu onda je ok a ako nisam onda mi reci tacno koja je godina i koji je motor iii obavezno koje je boje :icon_smile: hehehe zezam se za boju:icon_smile:

e hvala puno,sutra cu probati,ali mislim da ovo nema veze sa "mojom" zamjenom ulja,jer mi je vec i prije ovo bilo,znam da s enesto drzi,nesto pusti,kontakt.....al ne sjecam se redoslijeda,u svakom slucaju hvala ;)
 
Član
To je to ako si rekao tacno auto :icon_smile: Nema to veze sa zamjenom ulja samo se ponisti lad uamjenis ulje da ti se nebi presao 2000 km i pocne ti blicati :icon_smile: a to ti nema ama bas nikakve veze sa uljem jer je to samo nesto kao upozorenje da sebi napravis da nebi preletio mjenjanje ulje. Pozzz
 
Top