Informacije o golfu 2 Vogosca/Sarajevo

Informacije o golfu 2 Vogosca/Sarajevo

Član
pozdrav drustvo, gledam neke golfove na piku i ovaj mi zapadne za oko
Golf 2 gti, cuo sam se sa likom kaze iz Vogosce je, ali volio bi da mi neko kaze da li poznaje ovog golfa
ili ako je ko u prilici da ode da ga pogleda pa da mi javi sta je i kako je da ne idem dzaba do Vogosce ako
je golf limenka neka :)

http://www.olx.ba/artikal/18534327/golf-2-gti-digifant/ evo linka :)
 
Član
vidjam ga svaki dan lijepo izgleda pravo neznam sad kakav je ovako naizgled je dobar pravo i vidim da ga momak pazi
 
Član
Ne znam konkretno za ovog golfa, al' znam da u Sarajevu 97% GTI-eva su truhlovine spustene na rezanim oprugama do te mjere da nema sanse da vidis koliko je los patos, a toliko su spusteni i iz razloga da ti je blize asfalt kad ispadnes iz njega.
 
Član
Puno je 3000, ovaj je fino jeftin zato sam gledo njega, ako moze jos koji info, pa bi ja za vikend vjerovatno otisao po njega :)
 
Član
pozdrav drustvo, gledam neke golfove na piku i ovaj mi zapadne za oko
Golf 2 gti, cuo sam se sa likom kaze iz Vogosce je, ali volio bi da mi neko kaze da li poznaje ovog golfa
ili ako je ko u prilici da ode da ga pogleda pa da mi javi sta je i kako je da ne idem dzaba do Vogosce ako
je golf limenka neka :)

http://www.olx.ba/artikal/18534327/golf-2-gti-digifant/ evo linka :)
Nemaš ga šta gledat, piše sve fabričko, a na ovim lošim slikama se vidi da nije...seljakluk neki.
 
Član
ja bi uzeo tricu gti tdi ipak imaš opreme zracne el podizace klimu i tako to abs centralno daljinsko a dvica sve rucno haha :D
 
Član
branik prednji je skasen bio sigurno cim je takav , onda retorvizori me bude , na slici gdje je volan su crveni ,
 
Iz Vogošće sam pa znam o kojem autu se radi...

Izgled eksterijera je vrlo,vrlo dobra za to svaka čast,ali motor je meni sumnjiv,previše galami realno,znam GTI,golf 2, ali imam i ja običnog ali ovaj bas,bas je glasan,i kad stoji i kad se kreće,detaljno bas ne znam o autu,ali frajer živi 2 zgrade od mene,prije 2 godine se doselio...
 
Top