Info o A4 2.5 TDI QUATTRO

Info o A4 2.5 TDI QUATTRO

Pa nije registracija 5000 :D
Vidi koji je motor jel 150KS jer koliko znam iz prica da ljudi od tog nesto bjeze. E sad nek se javi i neko sa iskustvom ja samo kazem sta sam cuo.
 
Član
Pucaju bergaste na tim 2.5 , duplu imaju pa kad ode nema te nigdje , mislim da je na 180KS taj problem uklonjen ali nisam siguran..
Bolji je BMW ;)
 
2.5 zaobidji u sirokom uglu to trosi ko tenk a neide nimalo kako bi trebao da ide to za odrzavanje haos za skidanje anlasera potrebno pola dana ;) radije ganjaj nekog 1.9 96 kw a sto se BMW-a tice svi se vade na lanac a da napomenem da je veliki servis za tog istog 1200KM spanera pun kufer ni jedan nije ispod 100KM a mana im je remenica ona kad prolupa dvi ipo stje si kratak ;)
 
Član
Neki dan bio sa momkom ima A4 2.5 quattro karavan, kaze 8l da mu trosi , upali mi bord 7,6l , sada ko zna gdje i kako , valjda sve otvorena , jest da mu je manuelac i 6 brzina ali ne znam..
 
Član
Imao je kod mene blizi drug 2.5 180ks. Dva puta mu crkla bosch pumpa pa ga prodao dalje, a zalio se da mu trosi 10-12l automat bio.
 
Član
Zavisi od godine. Mada ko zna sto je crkavala pumpa i koliko je presao km. Za taj motor je ok potrosnja gradska naravno
 
Član
Zavisi od godine. Mada ko zna sto je crkavala pumpa i koliko je presao km. Za taj motor je ok potrosnja gradska naravno
2001. godina, jest ga gasao stalno, bio je presao 300+ hiljada ali je krio sve govorio 200 :D
Prvu ugradio polovnu pa crkla, sljedecu je poslao na reparaciju cini mi se 700KM ga ispalo.
 
Top