Idejna resenja za Golf 2

Idejna resenja za Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dragi forumasi, zamolio bih vas da u ovoj temi postavljate slike od Golfa dvojke, sto vise to bolje, konkretno bi mi trebale neke ideje za styling i ostalo...treba mi sto vise slika i iznutra, otpozadi, od napred, sa strane...sve sto nadjete, hvala i pozz
 
evo ako sta moze pomoci;)[attachment=20861][attachment=20862][attachment=20863][attachment=20864][attachment=20865]
 
Legend
slike golfa u offtopic ? :S
ne kontam cemu ovaj topic uopste, de pojasni..

imas 2132152132 linkova na forumu, gdje se postavljalo slike mk2 i opcenito wagena..




[/quote]




url=http://img120.imageshack.us/my.php?image=1010608327175xl9.jpg]
1010608327175xl9.th.jpg
[/url]







001ws4.jpg

001zg0.jpg
002ym7.jpg
003.jpg
003scaled600078nm3.jpg
004scaled600056al8.jpg


004treffen2280hp0.jpg

005bv0.jpg
006_39417.jpg
007scaled600045zw0.jpg
009scaled600027wj9.jpg
01.jpg







 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Dragi forumasi, zamolio bih vas da u ovoj temi postavljate slike od Golfa dvojke, sto vise to bolje, konkretno bi mi trebale neke ideje za styling i ostalo...treba mi sto vise slika i iznutra, otpozadi, od napred, sa strane...sve sto nadjete, hvala i pozz

nema tu filozofije, u pod i felnu sa rubom i to je sva mudrost manje je vise;)
 
Član
Pa najverovatnije ce da se radi Golf 2, pa sve zivo dolazi u obzir i sve se razmatra da bi se dobila ideja kako taj G2 treba da izgleda...A zasto u offtopic, pa eto, premesti je negde, al poenta je da se nadje vise vrsta stilova, pa da se vidi sta ce da se odabere itd... I hvala za ovu gomilu slika, sve ce biti pregledano ;)

kec je napisao(la):
nema tu filozofije, u pod i felnu sa rubom i to je sva mudrost manje je vise;)

Pa ne svidja se to svima, onda bi svaki Golf 2 bio isti, samo druga boja i felna :icon_confused:
 
Član
Pa kod nas u BiH i jes gotov svaki isti ....:lol:

Ako ces doalzit na SR u Brckom javi da ti snimim na CD imam ja dosta slika golfa 2, sporo da ovde ubacujem ....

A imas googl i kamaru stranica sa fotkama golfa 2 mozes naci slika,al' ajd' ko ima vremena nek stavi koju ....
 
Član
koda je tesko naci slike g2....german style, to je jedino sto na njega valja, a fal qrcu na svakom njemackom farumu naces barem zilijun slika :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Pa kod nas u BiH i jes gotov svaki isti ....:lol:

Ako ces doalzit na SR u Brckom javi da ti snimim na CD imam ja dosta slika golfa 2, sporo da ovde ubacujem ....

A imas googl i kamaru stranica sa fotkama golfa 2 mozes naci slika,al' ajd' ko ima vremena nek stavi koju ....

Nazalost ne, daleko je to odavde...

tibor987 je napisao(la):
koda je tesko naci slike g2....german style, to je jedino sto na njega valja, a fal qrcu na svakom njemackom farumu naces barem zilijun slika :cool:

Ko reko da je tesko, al nije svaka dobra ... ima onih ,,roze sa barbikom,, kolko volis, sto bi trebali u anti-tuning, pun ih cika Gugl :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top