Hyundai Accent

Hyundai Accent

Član
evo da i ja predstavim svoj auto

Znaci Hyundai Accent 1996g 1,3 je motor sa 75ks, gore su 15" alu felge od lantre s 195/50 gumama, auto je spusten eibach oprugama, ima protocni zadnji lonac, sjedala druga iz novijeg accenta GT, malo sam se igrao s osvjetljenjem unutra pa sam u instrument tablu ubacio ledice prebojao kazaljke, unutrasnje osvjetljenje u led itd... ubacen bjeli skaj u vrata, od muzike nista posebno dva ovalca spojena na 450w pojacalo i meni dovoljno..


evo par slika








osvjetljenje kazaljki




nova sjedala vs stara sjedala



1qq0j8.jpg


eto to bi bilo otprilike to, sad trenutno cekam nove amortizere da stignu kayaba ultra sr za 2 tjedna bi trebali biti na autu, i onda je vrijeme za posjet limaru jer su zadnji rubnjaci procvjetali a ima hrdje na jos par mjesta pa da se i to rjesi, ako znate nekog dobrog limara za preporuciti u blizini Orasja trebao bih promjeniti zadnje rubnjake i prebojati auto..

Pozzz
 
Član
Super izgleda autic, a ova bijela boja mu je pun pogodak :D i felge su mu dobro sjele, samo daj sta jace pod haubu :cool:
 
Član
fala decki, na autu se trenutno radi limarija i ima jos par sitnica sto ce biti gotovo kroz koji dan pa stavim slike

a ovo za motor.. eh kad bi bilo novaca, ovako tesko, skoro pa nemoguce i ako bude sta, bit ce samo ecu od 86ks
 
Član
evo koja nova slika


















i stavio sam amortizere kayaba ultra sr, auto odlicno lezi na cesti i ovjes je puno tiši nista ne lupa vise
 
Član
vidim ja nisam vamo pisao 100 godina odonda skoro pa drugi auto :123:

evo koja slikica :cool:

9fmf82.jpg


mt885t.jpg


2j1priw.jpg


ima jos nesta muzike ali nije pospajano sve do kraja pa kad spojim cu staviti slike ;) odoh malo sad citati po forumu :)
 
Član
Zanimljiv autić čak mislim da sam te sreo ljetos u VK
tj. ja sam bio u prolazu i valjalo bi ga još malo skucati...:cool::cool:
 
Top