HP iPAQ navigacija

HP iPAQ navigacija

Član
E ovako, imao sam TOM TOM navigaciju na ovom Pocket PC-u i izbrisao sam je danas, ne sviđa mi se uopšte. Zna li iko kako da ubacim novi navigaciju i kako, npr, iGO i uputstvo kako da to uradim? Tu ima još jedan mali problemčić, instalacija mora nekako sa mem. kartice da ide pošto nemam kabl da povežem sa računarom telefon.
Hvala svima unaprijed.
O ovom se uređaju radi:

 
Član
OggyBoy je napisao(la):
E ovako, imao sam TOM TOM navigaciju na ovom Pocket PC-u i izbrisao sam je danas, ne sviđa mi se uopšte. Zna li iko kako da ubacim novi navigaciju i kako, npr, iGO i uputstvo kako da to uradim? Tu ima još jedan mali problemčić, instalacija mora nekako sa mem. kartice da ide pošto nemam kabl da povežem sa računarom telefon.
Hvala svima unaprijed.
O ovom se uređaju radi:


Imao sam slican model mislim da je bio hw6195 i u njega sam stavio garmin koji je odlicno radio.

izaslo me 30KM sa tim da sam dobio karticu od 2Gb na kojoj je bio taj Garmin.
 
Član
Da mi se daje 30KM, ne bih ovdje postavljao temu.:D

Ma našao sam svakakvih navigacija po netu, ali ne mogu nikako da nađem neki dobar link i ispravan da skinem sve to i instaliram i dvoumim se između iGO i Garmin navigacije. Šta je bolje i može li iko da mi nađe link za download? Hvala.
 
ma daj ako možeš kome 30 KM, nije to neka para, s obzirom šta dobiješ...i sam po sebi, Garmin ima najbolje mape Balkana...
 
Član
Garmin je najbolja, a mislim da nećeš moći baš sam instalirati, treba ti Garmin XT za Windows Mobile...
 
Član
ja imam hp ipaq nije kao tvoj i koristim Igo i MioMap, podavno skino sa neta, snimio na karticu i pokrenese instalacija i to je sav cirkus, pokusat cu nac linkove odakle sam skidao pa ti javim
 
Član
Skinuo iGO 8, ali za WM 6.1, prebacio na karticu i neće da pokrene.:icon_sad:

Ima li iko neki link:icon_question:
 
Top