Honda CRX

Honda CRX

Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Ti si lud a tvoje auto JOS LUDJE!!!! SVAKA CAST OVO JE NAJLIJEPSA HONDA koju sam ikad vidio


:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
HVALA SVIMA ! :)


579900_10150967102947417_985498514_n_1.jpg



danas smo malo shetali i tako :)
 
Sve pohvale na autić?;).....samo imam jedno pitanje: da li su svi japaneri skupi po pitanju djelova jer cuo sam da je to manaa kod nas narocito BIH (Doboj da ne pricam) i da li je istina da li su oni nepoderivi po pitanju mehanike narocito ove crx-ce
 
calibra team je napisao(la):
Sve pohvale na autić?;).....samo imam jedno pitanje: da li su svi japaneri skupi po pitanju djelova jer cuo sam da je to manaa kod nas narocito BIH (Doboj da ne pricam) i da li je istina da li su oni nepoderivi po pitanju mehanike narocito ove crx-ce

Ja mislim da to uopste nije kao sto se prica drug vozi japanca bijeli civic vidjao si mozda nije uopste neki problem veliki ..
 
hvala puno !


;);)


http://www.youtube.com/watch?v=Q2D1fEsxGS0&feature=plcp


chetvrta brzina.. 5300 ili 5400 obrtaja...
100oktana gorivo ...
snimano oko 1 i po ujutru.. hladan vazduh...
 
nenadbalaban je napisao(la):
calibra team je napisao(la):
Sve pohvale na autić?;).....samo imam jedno pitanje: da li su svi japaneri skupi po pitanju djelova jer cuo sam da je to manaa kod nas narocito BIH (Doboj da ne pricam) i da li je istina da li su oni nepoderivi po pitanju mehanike narocito ove crx-ce

Ja mislim da to uopste nije kao sto se prica drug vozi japanca bijeli civic vidjao si mozda nije uopste neki problem veliki ..
Da vidjao sam tog momka sa bjelim civic-om cesto stoji u predgradju tzv. Bare jako dobro izgleda nekada se prodavao ne znam da li i sada :icon_question:
:lol:
 
Top