HONDA CIVIC ED7

HONDA CIVIC ED7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drug hvala na predlogu mada je malo zeznuto jer fabricki je iz dva dijela zato sto ima onaj dio branika dje se nalazi izduv tako da moglo bi se ugradit od golfa al to ne bi bilo kako treba :icon_smile: fabrika je zakon :icon_smile:
 

OmO

Član
Sve ja to znam, da je fabrika zakon, ali kad se ne moze naci bolje ti je i ovo odraditi.. Evo i slika kako to ispadne, samo sto je ovaj vlasnik sjekao malo drugacije tj. kako njemu odgovara ;)

 
Tesko ces to naci, taj nastavak/lip je dolazio sam na iVT modelu, vrlo tesko za naci, kao i pragove. Prednji lip se vec moze naci, dolazio je na svim d16 Civic i CRX, s tim sto je crx-ov malo kraci, mada se i dalje moze upasat, kod mene je naprijed lip od crx

;)
 
Član
Pozdrav drugari, evo i ja da osvjezim temu nakon duzeg vremena
op42v9.jpg
29x6qo6.jpg
30w42t1.jpg

15q6iz9.jpg

2i6exz5.jpg
2ijgo68.jpg
 
Član
preljepa je jedino mi se izduv ne svidja to je vise za german look.stavi neki jap style na tu stranu jos ga nakosis malo,znas kako bi to izgledalo pihh;);)
 
BHT Ovisnik
covjece drugo auto sda,svaka cast:cool:
s ovim lipom,sređenim zadnjim branikom i bijelom bojom felgi stvarno se auto otvorilo,mnoogo ljepse i novije izgleda,samo naprijed:cool:
 
Član
Hvala momci :icon_smile:
memi - imam tako nesto u planu al prije toga moram nabavit zadnji lip od i-vt
ima tu jos dosta posla trebam unutrasnjost sredjivat mijenjat zadnje silene i na kraju registracija jbg treba dosta novca :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top