Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
auto je ispao do jaja covjece! udarila mi čeljust ob mizu kada sam vidio felge.. :icon_eek: dobro si to sredio :cool:
 
Član
Cool je sve ispalo, kad ces eneterijer poslikat da vidimo kak to u cijelosti izgleda :cool:

A trebo si i srediste felge u neku drugu boju farbari ne u bijelo, PINK :D:cool: il barem zlatnu :icon_smile:
 
Ma et, konto stavit ih na prodaju pa reko lakse ce se ovako prodat, nego u pinku, al et, mozda sam se zajebo, jer sad nemam para da ih prodajem i ganjam neke bolje. A opet, ne bi se bas pink slagao sa barberijem na haubi nikako, zlatna mozda i bi, al aj, lako se ba prefarba :)
slike interijera kad ga sklopim u cjelosti, ostalo je jos nedovrsenih stvari
 

IGY

Član
joj ova hauba ko sto u onim starim kafanama :lol: ludo skroz
samo jel to ne moze nize? razocarao si me vala :D
 
fala momci, fala, jebje Troza, go hard or go home, dobra stara.

Za Osijek cu jos da je ubijem nazad, moram se nakanit i jedan dan da odvrnem cambere u minus i onda ona zadnja dva tri navoja iskoristim, bice bas bas, jos samo skupit 5 stoja do Osijeka, jer mi 10 dana prije istice registracija, a i kazni sam u prva dva dana vozanja skupio preko 100 km
 
jbg nije bilo drugog nacina, a zurilo se s montazom, na gewindama nema one kuke sto drzi crijeva pa smo morali vezicom rijesit, vezica je iz raja izasla :D :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
jbg nije bilo drugog nacina, a zurilo se s montazom, na gewindama nema one kuke sto drzi crijeva pa smo morali vezicom rijesit, vezica je iz raja izasla :D :cool:

I ja kazem, bez toga se auto ne moze sklopiti, svaka cast ko god da je izmislio treba mu spomenik dic :lol::lol::lol:

Ajde sutra navece kafa, planiraj.

P.S.

Ajde spremi ono pojacalo sutra da ja probam upaliti :)
 
Top