Honda Civic EC9

Honda Civic EC9

OmO

Član
Posto sam ganjao lip od vr6 i nisam mogao naci u dobrom stanju postavio sam lip koji mi je bio u kuci kojeg sam kupio davno, prepravljao sam ga malo i tako napravio da moze na Hondin branik.. Lijepo izgleda, bolje nego onako bez iceg i usput nema niko na Hondama ovakvog :D

Nemam slike dok je na autu, bit ce kasnije mozda.. :)

t46nhfar1esgpcizm6ai.jpg


EDIT:

Eh evo i slika na autu..

img4389.jpg
 
Član
auu tek sad vidjoh da je gotova Honda :icon_biggrin: Svaka cast predobro je ispala :D;);) Jos kad felgice legnu ima da bude TOP:cool: :cool: Vjeruj da kad god prodjem hendekom kontam gdje li je Honda, sta je sa nje :lol::lol::lol:
 

OmO

Član
mahe007 je napisao(la):
auu tek sad vidjoh da je gotova Honda :icon_biggrin: Svaka cast predobro je ispala :D;);) Jos kad felgice legnu ima da bude TOP:cool: :cool: Vjeruj da kad god prodjem hendekom kontam gdje li je Honda, sta je sa nje :lol::lol::lol:

Hvala Mahe, bude ona dole kraj kuce, ne vidi se s ulice kad prolazis :icon_biggrin:
 

OmO

Član
Godinu u kuci felge stojale i evo docekao sam da ih postavim na auto. Spustanje ne gine i ovako nije lose, mislio sam da ce bas visoko izgledati :)

Znaci gume 195/50, ja zadovoljan. :icon_biggrin:


img4410.jpg

img4403.jpg

img4413.jpg

img4414.jpg
 

OmO

Član
olivermx3 je napisao(la):
Dobra je hondica slozio si je ko bombonicu;) sam da mi je znati cije ovaj ford mozda nekog prijatelja hm:lol:

Hvala Olivere, ma nekakav Ford tu bio parkiran pa reko da i njeg slikam, nije los :D
 
Top