Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
evo kako to sad izgleda ;)
















 

Prilozi

  • Picture 003.jpg
    Picture 003.jpg
    830,3 KB · Pregleda: 10
  • Picture 004.jpg
    Picture 004.jpg
    887,3 KB · Pregleda: 9
  • Picture 008.jpg
    Picture 008.jpg
    703 KB · Pregleda: 13
  • Picture 011.jpg
    Picture 011.jpg
    738,9 KB · Pregleda: 9
  • Picture 012.jpg
    Picture 012.jpg
    647,1 KB · Pregleda: 10
  • Picture 017.jpg
    Picture 017.jpg
    771,2 KB · Pregleda: 12
  • Picture 018.jpg
    Picture 018.jpg
    547,8 KB · Pregleda: 12
  • Picture 026.jpg
    Picture 026.jpg
    719,6 KB · Pregleda: 11
  • Picture 027.jpg
    Picture 027.jpg
    636,4 KB · Pregleda: 14
  • Picture 028.jpg
    Picture 028.jpg
    860 KB · Pregleda: 12
Član

















Ima i jedan video al moram skontati kako se postavlja
wink3.gif
 
Joj drame svega mi , kad probije u Vtec aaaa ... Svaka čast drug , neka je sa srećom i puno km sa ovim motorom da pređeš :D :D :D
 
Član
jebo te tito, :D

sad je rejs u Brckom mogao si doci to probati malo, klase su po kubikazi hahahhaha :D
 

OmO

Član
Auu volim kad VTEC procepi, jel greska ili si napisao "prvi video", znaci ima jos.. :D
Aj ti samo postavljaj, nije nama mrsko gledati :p
 
Član
Koliko ks ima ? :D Sto ga lepo zavrti.... A i prelepo izgleda, svaka cast ;)
Pa jbg na radilici je kod Erca u ZG-uizbacio 194ks a sad na tockovima ima manje ali nzm koliko...ici cu za par dana na mexanicke valjke pa cu znati tacnu snagu auta...
Inace pregovaram sa Adi-jem da uzmem od njega jos + onu prosirenu granu usisnu sa TB-om od ITR-a pa vidjecu ako izganjam jos malo novca i to cu da stavim tu imam jos sigurno 5+ konja.... :D
 
Član
Kako sad izgleda kulturno sa ovom whale penis intake i b series deklom, milina, bas ti zavidim u svakom pozitivnom smislu, sad gledaj da vratis sve na svoje mjesto, da se to sve fino utegne i onda samo lagano... Neka je sa srecom i u zdravlju da uzivas u carima VTECa :)
 
Član
Odlicno leglo... jaje sa B16kom... :D

Erc je dobar tuner, btw on je slovenac iz Malog Mjesta, a ako je motor složen u Zagrebu, moguće je da je rađen kod Sania i Braneta... (od njih sam ja narucio setup a kod Erca sam mapirao na Ectune-u)

Sta god da radis, sretno ;) bice to jedno bolesno jaje... :D
 
Član
Hvala svima puno na ljepim komentarima,ja trenutno uzivam u kuci i u pidzami posto sam operisao kilu(bruh) pa dok se ne oporavim auto stoji u garazi i odmara...
Prvi planovi su da moram da kupim novu pumpu goriva,nasao sam od volva V70 turbo,pase mi pa cu to da radim i vidjecu da dogovorim sa adijem za usisnu granu drugu i to je to za sad ;)
 
Top